Wpis z mikrobloga

#maywiersz

Dzisiaj z dedykacją. Dla Pani K. Ma bardzo smutny płacz. Jak się komuś chce to niech westchnie raz czy dwa do losu.

___

No i pogardy ciut dla innej co do schizofreniczki, która chciałaby całkowitej remisji i słychać po niej masę bólu (jakby coś zatykało i puszcza nagle dźwiękiem jaki wydobywa z siebie konający w bólu piesek (,) powiedziała „jakbyś doświadczyła tego co ja to dopiero byś chciała umrzeć”

Brwi zrobione i usta. Może sobie dzyndzel przekuła i wie co mówi.

Nie da się wczuć w drugiego człowieka, to się nie mierzy na ból. Może faktycznie przeżyła, ale za ten tekst… to zasługuje na złamany paznokieć xD #bekazpodludzi bo to jest podludź dopiero

__

Oczy duszy w świetle dnia
Czernią otoczone
Trudem życia
Naznaczone

Szare niczym cień
Gdy zapada noc
Nie mienią się jak w dzień
Duszę przejmuje mrok

Niebo płacze
Kiedy Ty
Nie chcesz zobaczyć
Pięknych dni

Jak piękna jesteś
A nie świadczy o tym ciało
Albo twarz
Albo wiersze

Jak mądra jesteś
A nie świadczy o tym wiek
Albo wiedza
Ona ulatuje
Gdy nie ma wstępu do serca

Niebieskie jak niebo
By znowu były
Życzę ci tego
I dużo siły

___

spkojnie, siedziałam przy niej jak zasypiała i zostawiłam na szafce ciasteczka ()

Przy Pani K. oczywiście (dojrzała już kobitka)

Z tą drugą mam więcej historii (młoda larwa)

Tak, szpital psychiatryczny ¯\(ツ)/¯ przynajmniej chcę się leczyć, nie oceniajcie zbyt srogo
  • 9
via Wypiek
  • 1
@Mayheart inna historia:

Pożyczyłam jej kilka papierosów „oddam oddam” XD widzę jara i nie oddaje dłuższy czas, sama nie miałam i przypomniałam to wyskoczyła z tym, że ona częstowała wszystkich (mnie nie) i nie żądała zwrotu. Co ja jestem Matka Boska patronka papieroska?

Ale pomiędzy tym jak jej pożyczyłam, a oddała chciała jeszcze jednego papierosa (jeszcze mi nie wyskoczyła z tym tekstem) to dałam i przy tym jak się upomniałam to powiedziała
@Mayheart: Dziękuję. Powiem tyle, byłem w szpitalu i bardzo dobrze wiem czym jest walko o siebie dlatego ci kibicuję i życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Mały tip w takim miejscu szlugi to waluta czasami można trochę przy cyganić ( ͡° ͜ʖ ͡°)