Wpis z mikrobloga

To zdjęcie zostało zrobione w 1946 roku. Tym gościem był Ken Shimizu. Miał wtedy 35 lat. Ma 2 dzieci. Shimizu nigdy nie biegał. Chodził spać późno. Jadł co chciał. Nawet pił piwo zamiast wody. Każdego wieczoru jadł kolację składającą się z różnych rodzajów jedzenia... Co robił Shimizu, aby uzyskać takie ciało? Shimizu nie ma żadnych tajemnic. Shimizu to osoba siedząca w lewym dolnym rogu zdjęcia... Co do mężczyzny stojącego pośrodku, nie wiadomo kto to.
#ciekawostki #heheszki #mikrokoksy
buddookan - To zdjęcie zostało zrobione w 1946 roku. Tym gościem był Ken Shimizu. Mia...

źródło: 436305698_1178305280248621_2644547344013793812_n

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
@85CmCCd5nK no wszystko fajnie tylko zasadnicze pytanie brzmi: po co? Policz sobie ile dni w roku przecharowales na silce i ile fajnych rzeczy moglbys w tym czasie zobaczyc, nauczyc sie itd. Jezeli to jakas Twoja pasja to spoko ale jako statystyczny facet chce byc jedynie szczuply i sprawny, jesc na co mam ochote i isc spac o ktorej mam ochote, wg mnie tu nie ma specjalnie nic do podziwiania. Z fartem. (ang.
  • Odpowiedz
@Pasterz30: czemu? Bo jestem jebniety. Lubię mieć chorą wrecz organizacje życia na godziny, minuty. Jeść wszystko na wagę, odmierzać na wadze każdy gram jedzenia, tyrać 3-4 dni w tyc na siłowni w soboty wieczorami i przed pracą. Nie mam znajomych. Tak - myśle ze to jakiś rodzaj choroby psychicznej ale taniej jest #!$%@? na siłowni niż iść do psychiatry :)
  • Odpowiedz