Wpis z mikrobloga

To zdjęcie zostało zrobione w 1946 roku. Tym gościem był Ken Shimizu. Miał wtedy 35 lat. Ma 2 dzieci. Shimizu nigdy nie biegał. Chodził spać późno. Jadł co chciał. Nawet pił piwo zamiast wody. Każdego wieczoru jadł kolację składającą się z różnych rodzajów jedzenia... Co robił Shimizu, aby uzyskać takie ciało? Shimizu nie ma żadnych tajemnic. Shimizu to osoba siedząca w lewym dolnym rogu zdjęcia... Co do mężczyzny stojącego pośrodku, nie wiadomo kto to.
#ciekawostki #heheszki #mikrokoksy
buddookan - To zdjęcie zostało zrobione w 1946 roku. Tym gościem był Ken Shimizu. Mia...

źródło: 436305698_1178305280248621_2644547344013793812_n

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
@FrancuskiPiesek: @AnonimoweLwiatko Nie moge przez charakterystyczne tatuaże - mam tu sporo znajomych a niechce by mnie poznali... wole być anonimowy. @RudyZibi No dobra - mam może mniej wyrzeźbiony brzuch. Trenuje ponad 10 lat (kilka lat z trenem osobistym + dietetykiem).
Co do obecnej formy - wyglądam jak gumiś, ale do wakacji powinno być OK :)
  • Odpowiedz
@cheery_nihilist: Chciałbym - ale się boje+ nie mam az tyle czasu. Mam kilku znajomych co byli na jakims szajsie - wspaniałe wyniki w dość krótkim czasie. Ale też intensywność treningów potworna... nie mam tyle czasu aby poświęcić się temu na 100%
  • Odpowiedz
@85CmCCd5nK: Tak właśnie myślałem. Najpierw gadasz, że wyglądasz tak co wakacje i to nic trudnego, każdy może tak wyglądać (xD), później wpieprzasz dietę z wiedzą na podstawie tej sprzed 10-15 lat, teraz gadasz, że ćwiczysz od 10 lat, z dietetykiem. Mamy prawie maj, piszesz wyglądasz jak gumiś i do lata zrobisz taką formę.

Jak dla mnie szukasz niepotrzebnie atencji/uznania bez jednoczesnej dokumentacji swoich osiągnięć/pokazania tego, że teraz jest za co cie
  • Odpowiedz
Forma ze zdjęcia tonie są jakies cuda dla wybrancow - każdy może tak wyglądac


@85CmCCd5nK: Nie każdy będzie wyglądał tak estetycznie jak on nawet przy tej samej masie mięśniowej i % tkanki tłuszczowej bo mają inne przyczepy, kształty...

Co do formy to bardzo niewielki % mężczyzn może utrzymywać taki % tkanki tłuszczowej i mieć normalny poziom energii, nie głodować 24/7. Nie każdy też oczywiście będzie w stanie zbudować na tyle masy
  • Odpowiedz