Wpis z mikrobloga

Czemu wy wierzycie w ten #blackpill jak na żywo co i rusz widzę parę, gdzie chłop posiada cechy wyglądu, które go dyskwalifikują według tej ideologi? Dziś kolejny przykład jak fajna blondyna okazywała czułości takiemu typowemu sebie z pod bloku, ściętym na jeżyka i o wzroście tak 175cm(ona taki sam wzrost) i nie dawała mu spokoju, a to masowała go po plecach i jego jeżowej czuprynie, a jak się całowali to ona chyba chciała go połknąć w całości, bo tak się do niego przyssała.

#sebcel #zwiazki
  • 22
  • Odpowiedz
@NiebieskiMiszmasz: bo plackpill został wymyślony przez piwniczaków, którzy próbują usprawiedliwić swoją nieporadność. Wystarczy wyjść z domu żeby zobaczyć że to co opowiadają to bzdury ale jak większość siedzi tylko w domu to wierzą w te brednie
  • Odpowiedz
@rafal4432: blackpill to prawda mam kumpla Chada i widzę jak to wygląda, kobiety same go podrywają i piszą o spotkanie. Blackpill nie twierdzi że zwykły facet nie może mieć laski ale to że przystojniejszy będzie mieć znacznie latwiej. Piwniczki naginają blackpilla
  • Odpowiedz
@pymbelak: przecież ta historia która opowiadasz to nie jest blackpill tylko życie. Nikt nie twierdzi że przystojny facet będzie miał takie same branie jak zakolak 170cm. Tylko blackpill temu zakolakowi niedaje żadnych szans a to jest wierutna bzdura. Bez szans jest tak samo chad jak zakolak jeśli siedzą tylko w domu i niepróbują.
  • Odpowiedz
Nie blackpill mu nie daje szans, tylko ludzie którzy blackpill naginają. Taki osobnik nie będzie dla kobiety pociągający seksualnie ale innymi sposobami może takową zdobyć i blackpill tego nie neguje.

Chad może nawet nie wychodzić z domu a kobiety będę do niego pisać i wbijać mu na chate
  • Odpowiedz
@Little_Makak: a zresztą w szkole to dupki obracałem, nie miałem czasu na czytanie wykopu, a o blackpillu przeczytałem dopiero tu. Z własnych doświadczeń i z ogólnej obserwacji mogę ci powiedzieć że wszyscy wyznawcy tej ideologii to debile
  • Odpowiedz
Z własnych doświadczeń i z ogólnej obserwacji mogę ci powiedzieć że wszyscy wyznawcy tej ideologii to debile

@rafal4432: Zamień słowo "blackpill" na stwierdzenie "kulistość ziemi", to wówczas ujrzysz swoją groteskę.
  • Odpowiedz
@rafal4432: pisałem ci że blackpill nie neguje tego że brzydki zakolak 170 może zdobyc kobiete tylko że będzie miał 9999999x trudniej to dokanac niż chad i nie każdemu się to uda, no i chad będzie mógł liczyć na sex z porzadania. Sam pewnie wyglądasz dobrze i pieprzysz że blackpill to ściema, ja też nie wyglądam źle ale przy moim kumplu chadzie dla kobiet jestem niewidzialny(właśnie posiadanie go za kumpla mnie zblackpillowalo)
  • Odpowiedz
@pymbelak: stary, jasne że komuś gorzej wyglądającemu będzie trudniej. Może i faktycznie mi było całkiem łatwo jeśli chodzi o relacje z kobietami. Ale miałem od groma kumpli których można określić jako przeciętni i żaden z nich nie miał problemu z dziewczynami. Z moich obserwacji ważniejszy był dobry bajer niż umiesnione ciało. I tu leży problem, wam poprostu niechce się zapoznawać z dziewczynami, można dostać kosza i nie ma w tym nic
  • Odpowiedz