Wpis z mikrobloga

typie sam się prujesz jak Skurvinox ludzką samicę


@Rad-X: A smoki były w tej bajce bajkopisarzu? Znać to znaczy nie tylko mieć wiedzę na dany temat ale też wiedzieć o istnieniu tego filmu. Oglądałem go masę lat temu i nie muszę na pamięć znać każdej sceny z każdego filmu. I to nie znaczy, że ich nie widziałem i nie znałem. A teraz przeproś i idź oglądać bajki dzieciaku.
@LukasUK: czasami lepiej coś zachować w dobrych wspomnieniach. Kiedyś uwielbiałam tę komedię, zawsze ją oglądaliśmy z ziomkiem.

Po latach ją obejrzałam i czar prysł ( ͡° ʖ̯ ͡°) trzeba było tego nie robić. Po prostu. Z wieloma rzeczami tak jest. Bo po prostu kiedyś to oglądała nieco inna osoba w na prwno innym kontekście i momencie życia. Panta rhei.
W momencie kiedy ten film wychodził i leciał w TV to były może z 4 kanały w TV, a tv satelitarna to był rarytas dla bogaczy


@KochanekAdmina: Chyba w Urugwaju. U mnie w mieście powiatowym 30tys mieszkańców kablówka powstała w 1998roku, podobnie w reszcie kraju, film jest z 2004.
Zawsze miałem bekę z tego, że to jest koprodukcja amerykańsko-czeska i praktycznie cały film został nakręcony w Pradze, to by pokazać zacofaną wschodnią Europę wymyślili Bratysławę na Słowacji. Widocznie megalomania i zadufanie Czechów nie pozwoliło na pokazanie samych siebie w złym świetle nawet w komedii