Wpis z mikrobloga

@cirspmtugp: wyatarczy pomyśleć, ze po drugiej stronie siedzi człowiek, taki sam jak ty, z różnymi pogladami, z różnym zdaniem, czasem się z toba zgadza czasem nie
A nie czlowiek awatar z naszywkami prawaka, z obrazkiem kaczyńskiego w domu, który wyszedl z taśmy produkcyjnej pisowców i konfederatów
  • Odpowiedz
@cirspmtugp: bo to temat zastępczy Koalicji deweloperskiej mający podobnie do tematu aborcji skłócić społeczeństwo i odciągnąć uwagę od rzeczy istotnych. Z pewnością na półce czeka jeszcze sporo takich kwiatków, które Tusek wyciągnie jak królik z kapulesza tylko gdy będzie trzeba.

I żeby nie było, PiSowcy wcale nie byli gorsi w takich zabiegach.
  • Odpowiedz
@cirspmtugp: nie jestem zwolennikiem żadnej partii, ale w moim świecie zakazy to rak i niczego nie zmieniają. Odbieranie ludziom wolności to nie jest coś co będę popierał kiedykolwiek, niezależnie od tematu
  • Odpowiedz
  • 0
daj jakieś sondaże, statystyki cokolwiek, bo to brzmi jakbyś wszystko co złe przypisywał urojonym wrogom


@grand_khavatari: masz rację, nie wskazałem do czego się odnoszę, a odnoszę się do komentarzy na facebooku czy na głównej wykopu. Szydzenie z tego że ktoś jest uśmiechnięty czy z tego "chcieliście demokracje to macie" czy wielki krzyk bo nie będzie można się schlać kiedy sklepy zamknięte
  • Odpowiedz
@cirspmtugp: nie z tego że jest uśmiechnięty, tylko z tego że na plakatach i w telewizji ładnie się uśmiecha, jest nowoczesny i tolerancyjny, a później pałuje i gazuje protestujących, gardzi i szydzi z przeciwników politycznych, dzieli społeczeństwo i stygmatyzuje ludzi o innych poglądach i jeszcze np bije matkę
  • Odpowiedz
@cirspmtugp: Bo nienawdzię odbierania wolności. Najpierw zakaz sprzedaży alkoholu w wybranych miejscach. Za chwilę zakaz poruszania się samochodem w mieście, zakaz posiadania więcej niż 1 nieruchomości, normy żywieniowe. Niestety to tylko postępuje i nie podoba mi sie że zabiera sie ludziom coraz więcej wolności.
  • Odpowiedz
Dlaczego dla pisowców i konfedaratów, mieszkanie w demokratycznych kraju, bycie uśmiechniętym i przeciwko alkoholizmowi to taka wielka ujma na honorze?

@cirspmtugp: Masz na myśli Związek Radziecki?
  • Odpowiedz