Wpis z mikrobloga

Koniec z tym, juz wiecej u ciapatego nie kupuje w sklepie,

Kupilem u niego Kielbase z polski z data waznosci do 28.04 a zignorowalem ze byla lekko obslizla, przemylem i zjadlem, i to byl blad,
Oszusci woza lub trzymaja towar poza lodowka i potem wykladaja na sklepie ciepla kielbase,
Brzuch mnie od 2 dni boli i bulgocze,

O tym ze mleko oszusci woza do lokalnych sklepow i trzymaja na magazynie w cieple to tez szkod gadac,
Kilka razy wiele lat temu kupilem mleko do kawy w sklepie na rogu a na drugi dzien mialem juz skisniete, i kilku znajomych mialo takie same doswiadczenia,

Drogo,chu*owo, i lazi za toba patrzy czy nie kradniesz. Ha tfu,,,,
Skonczylo sie,

Teraz tylko u hansa bede robil zakupy w lidlu, steki wolowe,kurczaki,swiniaki, nigdy mi nie zaszkodzily, bo oni trzymaja standardy, za niemca jest lepiej....( ͡° ͜ʖ ͡°)

#uk #anglia #emigracja #oszukujo #ciapaci #cebuladeals #patologiazewsi #patologiazmiasta #przemyslenia #takaprawda #takasytuacja
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
kupuj u muslima i to jeszcze kielbase i sie dziw ze nie trzyma jej jak nalezy.


pro-tip do kazdego sklepu w uk - siegamy raczka na tyl pudeleczka z towarami i wyjmujemy ostatnia sztuke i za nia placimy, a nie pierwsza i trafiamy na przedmiot ktory ktos przed nami ponosil sobie po sklepie a nastepnie obuga znalazla i przyniosla na miejsce i wpieprzyla na poczatku pudelka.


@dreadingit: juz mi przeszlo,
  • Odpowiedz
@adamsowaanon: miałem takie same historie z mlekiem! Mój ulubiony sklep to z Sainsbury’s, najciekawsze produkty ze wszystkich supermarketów. A jeśli chodzi o mleko to polecam Jersey mleko, dostępne w większości supermarketów, lepszy smak i białko A2 czyli takie które raczej nie uczula!
  • Odpowiedz
@adamsowaanon: kiedys sie klocilem z znajomym gdzie mowilem ze w takich ciapackich sklepach nie przechowuja dobrze tego towaru przez co jakosc jest uboga. Nawet taka teorie spiskowa mam ze cole maja podrobiona albo zle ja przechowuja bo samkuje inaczej, albo to moje placebo
  • Odpowiedz
@adamsowaanon: ja do tego 3-4 lata temu doszedlem. Po brexicie jedyne w miare swieze jedzenie masz w marketach. Sam mialem zatrucia 3-4 razy w UK po takich malych sklepach albo polskich. Ogolnie kupuje organike gdzie sie da
  • Odpowiedz
  • 0
@Seb9910: myślałem że wędzona kiełbasa będzie ok,
Tymbardziej że w supermarketach ich tu nie ma.

Mam nauczkę,

Ja również gotuję wszystko sam ale ra na jakiś czas chłop by se zjadł polski kiłbasy.
  • Odpowiedz
@adamsowaanon: ja tez lubie wedzone, ale ze ciezko dostac swieze to musze jesc te gotowane wedliny czasem. Ale ogolnie w lidlu masz krakowska i w kawalku jakis baleron ktory jest lekko wedzony. Po dluzszym czasie odwyku od wedzonego to nawet lekko podwedzone czuc, ale i czlowiek zdaje sobie sprawe jakie to niezdrowe na zoladek.
  • Odpowiedz