Wpis z mikrobloga

O #!$%@? ale wycie bo chcą zakazać sprzedaży alkoholu na #!$%@? stacjach benzynowych XD Kwik co najmniej jakby wprowadzali ogólnopolską prohibicję, a to tylko alkusy nie będą mogły kupić wódeczki podczas jazdy samochodem. Polacy to jednak naród alkoholików
#sejm #polityka
  • 20
  • Odpowiedz
@Zenek_: Zysk musi (w najgorszym wypadku) pozostać taki sam. Starty z wycofania sprzedaży alkoholu zostaną odrobione na marżach ze sprzedaży innych produktów.
  • Odpowiedz
@Zenek_: No bo to jest tak, że jedynie alkohol można kupić na stacji benzynowej.
Serio ktoś uważa, że kierowca który będzie chciał się napić, to już do żadnego innego sklepu nie pojedzie po browara? XD
  • Odpowiedz
@Wimix21: patrzysz przez swój pryzmat mieszkanca miasta, który ma monopolowe. To uderzy głównie w mieszkańców prowincji, którzy takich sklepów nie mają i wsiadaja w auto żeby podjechać po flache
  • Odpowiedz
@Zenek_ kraj w którym wszystko musi być zakazywane. A ja się pytam: co z dewizą "moje ciało mój wybór"? Może ludzie chcą mieć łatwy dostęp do alkoholu, tak jak do aborcji i tabletki dzień po? Chcemy wolności to miejmy ją w każdym zakresie

  • Odpowiedz
@DEMONzSZAFY: Nie słyszałem jeszcze o sytuacji w której kobieta po aborcji kogoś pobiła albo zdemolowała przystanek, ale po alkoholu już tak ( ͡° ͜ʖ ͡°) i tak ogólnie nie zesraj się, temat jest rzucony żebysmy zapomnieli o kredycie 0
  • Odpowiedz
  • 6
@Zenek_ ale ty wiesz, że nie trzeba prowadzić auta by znaleźć się na stacji benzynowej? Następnym razem zakazał bym sprzedaży kalendarzy na poczcie bo przecież na poczcie nadaje się i odbiera przesyłki
  • Odpowiedz
w mieszkańców prowincji, którzy takich sklepów nie mają i wsiadaja w auto żeby podjechać po flache


@Marakuja: ci jak co ale polskiej wsi to odwyk by się przydał
  • Odpowiedz
@Zenek_: najśmieszniejsze jest, że jak zakaz handlu w ogóle, w jeden dzień tygodnia, bo PAM BUK i RODZIMA, to spoko, ale usunięcie alkoholu z dosłownie jednego miejsca przy możliwości jego zakupu wszędzie indziej - FASZYS KOMUNIS
  • Odpowiedz
@Zenek_: jak masz problem p0laczku zawistny to nie kupuj, a nie innym zakazujesz, jaki masz dowód że ten kto kupuje chce wychlać tą wódę w trasie? no dawaj, wykaż się xD
  • Odpowiedz
@Zenek_ zabronić sprzedaży mocnych i tyle, piwo może zostać, jak ktos chce coś mocnego to powinny być dedykowane miejsca najlepiej z dala od widoku dzieci
  • Odpowiedz
To uderzy głównie w mieszkańców prowincji, którzy takich sklepów nie mają i wsiadaja w auto żeby podjechać po flache


@Marakuja: warto podkreślić, że już po jednej flaszce są i jadą po następną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Zenek_ mnie bardziej śmieszy, że problemem jest alkohol na stacjach, a nie fakt, że kogoś kusi kupić alkohol jadąc samochodem i go wypić.

Ja czasami mam ochotę kupić sobie setkę wódki o 3 nad ranem. Może jestem alkoholikiem jo?
  • Odpowiedz
@Zenek_: mało wam jeszcze zakazów z czasów rządów PiS? Mieli parę kretynizmów cofnąć (nowy ład, podatek cukrowy, zakaz handlu w niedzielę) a jak na razie to chcą dokładać kolejne. Ja już więcej na nich głosu nie oddam, następne wybory przerżną i cykl Polaka dopełni się.
  • Odpowiedz