Wpis z mikrobloga

Cześć,
jednymi z najczęściej zadawanych pytań w perfumowej społeczności są: jaki zapach zbiera najwięcej komplementów? lub jakie perfumy podobają się kobietĄ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

U mnie status tzw. pantydroppera ma Creed Aventus - to jeden z pierwszych niszowych zapachów, które poznałem i od razu było wow i nawet teraz, gdy mój gust całkowicie się zmienił to mam sentyment do tego zapachu. Przez lata poznałem też wiele klonów, ale żaden nie miał podjazdu do OG.
Lecz uznałem, że nie ma co żyć sentymentem, bo raczej nie będę używał go często, więc na sprzedaż trafia ostatnia moja flaszka:

Creed Aventus EDP - produkt z pudełkiem (są wszystkie papierki), 48/50ml
batch: A4220E01N (data prod. 03/2020)
cena: 500,00 zł
pochodzenie: kolekcjoner z perfuforum

Warto dodać w tym temacie, że ponoć od maja ceny u Creed'a mają zostać podniesione o 10% !! Więc jak to się mówi "taniej nie będzie, tanio już było" xD

Przy okazji zapraszam też do zapoznania się z ofertą straganu, jak nie Avik to może coś innego kogoś zainteresuje, bo kilka ciekawych rzeczy tam mam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://wykop.pl/wpis/75834555/piatek-popoludnie-po-dziesiatym-czyli-po-wyplacie-

#perfumy #stragan
pedro_migo - Cześć,
jednymi z najczęściej zadawanych pytań w perfumowej społeczności ...

źródło: E_Aventus1

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
Warto dodać w tym temacie, że ponoć od maja ceny u Creed'a mają zostać podniesione o 10%


@pedro_migo: czyli fanboyów można jeszcze bardziej dymać, Pan Creed to jednak fachowiec ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 2
@lecoffe: na grupie niszowych na fb taki wpis widziałem. Wątpliwości to nie wzbudziło, bo ceny zapachów Creed'a idą cały czas do góry. Swoją drogą jak dobrze pamiętam to w ciągu ostatnich kilku lat marka Creed dwa razy przeszła w inne ręce, więc wiesz cyferki i wykresy sprzedaży w excelu muszą się zgadzać.

@Gieremek co z tego, że 10% droższe skoro pewnie parametry wprost proporcjonalnie dostaną po dupie ( ͡° ͜
  • Odpowiedz