Wpis z mikrobloga

@thighslapper0: no w sumie prawda jest taka, ze na te 6 paki to leca w sumie tylko inni faceci xD Dlatego tyle homo sie buja po silkach. Ofc na duze bebzony tez nikt nie leci. Ot normalny brzuch trza miec, w miare plaski
  • Odpowiedz
@Pasterz30: Płaskie są dla mnie nudne, nic nie ma w nich pociągającego. Ja lubię duże, miękkie i ciepłe męskie brzuchy, najlepiej kiedy na dole brzucha zaczynają się włosy, i kiedy ma gęste owłosienie na klacie schodzące lekko na brzuch. I D E A Ł.
  • Odpowiedz
@thighslapper0: Wiem że odpowiadam na zarzutkę i to mega słabą ale niech Ci będzie. Wiesz kiedy po raz pierwszy w historii straciłem powodzenie u kobiet? Wtedy kiedy się roztyłem. Przez kilka miesięcy poszukiwań kobiety okazało się że zainteresowana mną była tylko jedna gruba locha z trzecim stopniem otyłości a gdy byłem szczupły to co 1-3 tygodnie spotykałem dziewczynę która na mnie leciała i to nierzadko o 10 lat młodsze.

Facet
  • Odpowiedz
  • 1
@Saddam_Husajn to nie zarzutka, mozesz nie wierzyc, spoko loko nic nie ten. Mi zalezy na powodzeniu tylko u jednego mezczyzny, i akurat on jest idealnie dla mnie zbudowany. Chuderlaka bym nie chciala. I to nie prawda, ze jezeli podobaja Ci sie mezczyzni z cialem XYZ, to sama kobieta tez musi byc XYZ, i odwrotnie. Nie tylko blondyni lubia blondynki :). Kwestia preferencji tylko i wyłącznie, po prostu bedac np. bardzo grubym
  • Odpowiedz
  • 0
@NiebieskiMiszmasz patyczak - plaski/wklesly brzuch, brak tluszczu/miesni na konczynach.

Ano dobrze pamiętasz ( ͡º ͜ʖ͡º) nie ma nic lepszego, niz po dniu pracy zaciągnąć niebieskiego na lozko i na 10 minut polozyc sie na jego miekkim cieplym brzusiu i tak odpoczywac ()
  • Odpowiedz