Wpis z mikrobloga

Ciekawe ile jest osób jak mój znajomy których życie zatrzymało się na poziomie 19 latka po maturze mimo ukończenia studiów, nie nadają się w ogóle do życia,chodzą od pracy do pracy aż w końcu całkiem wylecą z rynku i będą zmuszeni wrócić do rodziców, a że nie zbudowali nigdy życia towarzyskiego więc mogą co najwyżej patrzeć w ścianę, lub pracować jedynie u ojca bo nikt już nigdzie nie weźmie. Ciekawe co państwo powinno zrobić z nimi jak ich zaktywizować skoro są straceni, bo pracodawcy zwyczajnie nei chcą ich już nigdzie! A tym bardziej jak prawka nie mają...... Nie mają kasy by wyjechać za granicę lub do megawielkiego miasta. Jak macie też takich w swoim otoczeniu to napiszcie jak sobie radzą może to ich jakoś zainspiruje...
#praca #bezrobocie #januszebiznesu #januszex #przegryw #zalesie #wykop
  • 22
  • Odpowiedz
@sols: neet 7 lat wczesniej call center, zbiory owoców i warzyw, po odłożeniu hajsu za granicę do szklarni. To może nawet małpa robić, simple as that.
  • Odpowiedz
Do szklarni wezmą kazdego. Rotacja jest duza bo większość nie chce pracować dłużej w takich warunkach za przeważnie minimalną stawkę.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Cobalt-Kinetics: nawet więzniom i upośledzonym dają prace i to zwykle w zajebistych godzinach 6-14 czy tam 7-15, a tu zdrowi wykształceni ludzie i nikt ich nie chce oni tez nie zamierzają robic z siebie idiotów i ganiać na 3-zmiany
  • Odpowiedz
@sols: jakiś czas temu wykopkowi z tagu it pomagałem naprawić linuxa bo go w pracy zepsuł. Zawodowo nie jestem w żaden sposób związany z komputerami. Inne historie gdzie ludzie płaczą bo muszą używać angielskiego. Lot samolotem z polski gdzie Julka mówiła tragicznie po angielsku, a była ta osoba od komunikatów. Ludzie co z wami? Plus miałem nieprzyjemność być przełożonym ludzi w wieku zbliżonym do mojego.

Dwie lewe ręce i drewniany
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@Rustyyyy: no i oni też muszą gdzieś pracować. Nasze miasto to totalna patologia jeśli na 1 głupie stanowisko w ZUs całkowicie podrzędne jest 96 chętnych to jest tragedia, ludzie myślą że jak się dostaną to popieerdzą 7-15 i kasse zgarną to ich jedyna motywacja...
  • Odpowiedz
@sols: Wiem że Amazon buduje swoje magazyny w polsce. Może to będzie rozwiązanie problemu z przygłupami potrzebującymi pracy.
Panie Areczku tornado będzie jak te paczki do jutra nie wyjadą
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Rustyyyy: nie, najlepiej jakby byli stopkami na ulicy nie trzeba myśleć do 15tej i nara frajerzy kasa moja! Do tego umowa o prace i płatne wolne wakacje!
  • Odpowiedz