Wpis z mikrobloga

pies jest zwierzęciem do obrony, pracy, wytropi ci zwierzynę

@WielkiNos: Tymczasem większość psiarzy chodzi z jakimiś chorobliwymi tworami wielkości królików, gdzie jednym kopnięciem wysyłasz takiego na orbitę. Te pso-podobne twory srają wszędzie w parkach i nawet nie ma gdzie usiąść bo wszędzie gówno się wala.
  • Odpowiedz
@WielkiNos Kiedyś oglądałem jakiś film, prawdopodobnie postapo. I tam jeden kolo chciał zabić psa i go zjeść, a drugi nie. Jeden powiedział, że mięso ze świni mu nie przeszkadza a to też żywe zwierze. Na to ten drugi jako kontrargument podał, że pies ma osobowość. No i coś w tym jest.

Ogólnie odkąd mam koty, a teraz mam kotkie psotkie to zaczynam zastanawiać się nad przejściem na wegetarianizm. Szkoda mi tych zwierzątek,
  • Odpowiedz
że pies ma osobowość. No i coś w tym jest.


@Mega_Smieszek: problem w tym że świnia też ma. Wychowałem się na wsi i często bawiłem się ze świniami. Wielokrotnie też słyszałem zabijanie świni. Nie polecam. Często się zastanawiam, jak ludzie, których znałem mogli coś takiego robić. Niestety byłem tylko dzieckiem i nie miałem na nic wpływu.
  • Odpowiedz
ale gdzie taki modyfikowany szczur, który się trzęsie z zimna i boi fajerwerków wytropi zwierzynę albo kogoś obroni.


@WielkiNos: Każda rasa ma swoje przeznaczenie i po coś była zrobiona. Więc sa i psy obronne, pasterskie, myśliwskie, pomagające niepełnosprawnym, ciągnące zaprzęgi itd. A to że ludzie tego nie rozumieją i kupują hasky żeby trzymać w bloku i raz dziennie na siku wyprowadzić to inna historia
  • Odpowiedz
Świnie nie są tytanami intelektu

https://www.dogster.com/lifestyle/are-pigs-smarter-than-dogs

Pigs are at least as intelligent as dogs, and on some tasks they even outperform dogs. They are particularly considered more intelligent in terms of their problem-solving abilities.

Studies show they’re at least just as smart as their canine counterparts, with intelligence that rivals that of a three-year-old child
  • Odpowiedz
@WielkiNos Co ty masz z tymi psami, rozumiem można nie lubić pisarzy ale codziennie spamujesz takie posty jacy to psiarze są #!$%@??

Jakby, ok dotarło do nas za pierwszym, drugim i dziesiątym razem
  • Odpowiedz
niehumanitarne ubicie świni


@HeteroseksualnyWlamywacz:

Może i ubicie jest humanitarne, ale co z tego, skoro świnia w hodowli przemysłowej spędza praktycznie całe swoje życie w jednej pozycji bez możliwości chociażby obrócenia się. O kastrowaniu prosiaków na żywca i innych "humanitarnych" czynnościach w takich hodowlach nie wspominając.

Spośród wielu ludzkich hipokryzji, te związane z traktowaniem zwierząt są chyba największe.
  • Odpowiedz
@WielkiNos to nie inteligencja jest wyznacznikiem a część bycia społeczeństwem. Pies czy świnia potrafią być inteligentniejsze od połowy populacji ludzkiej, i czego to dowodzi?
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Dla ciebie ten obrazek jest śmieszny, bo głupi psiarze.
Dla mnie dlatego, że ludziska nie potrafią żyć bez żarcia mięcha z zarzynanych hurtowo zwierząt i potrafią sobie to racjonalizować
Pawu1on - @WielkiNos: Dla ciebie ten obrazek jest śmieszny, bo głupi psiarze.
Dla mni...

źródło: 360

Pobierz
  • Odpowiedz