Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Na początku roku dodałem ten wpis i zostałem ładnie zlany klik

Niestety, ale jest dużo gorzej niż prognozowalismy w styczniu.

Automotive w EU i USA kurczy sie w nieslychanym tempie. Konkurencja z Chin okazala sie kilkukrotnie silniejsza, a same elektryki sprzedaja sie tez zdecydowanie gorzej od prognoz.

IT? Chwilowo sie poprawialo, ale znow nadchodzi fala zwolnien. W PL nie jest tak o tym glosno, bo siedzi wiekszosc z was na B2B.
Stopy trzymane wysoko w USA, nie ma kasy na projekty.
Bawi mnie jak niektorzy programisci wciaz uwazaja, ze te zwolnineia to przez zbyt duzy rozrost firm w czasie pandemii. Jak mozna uwierzyc w tak banalna wymowke korporacji

#gospodarka #gielda



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 5
  • Odpowiedz
Skoro ja nie mając pojęcia o programowaniu jestem w stanie odpowiednio sformułować tekst dla SIbota co ma robić dany program i uzyskać gotowy kod, który przeklejam i działa to świadczy to o tym, że programiści na niższym szczeblu po prostu stracą pracę/
To samo tyczy lub tyczyć się będzie innych branż takich jak obróbka graficzna, redagowanie tekstów jakaś księgowość itp itd.
Wraz z rozwojem tej technologii pewnie więcej branż zostanie dotkniętych a
  • Odpowiedz
@frustrat-szczery: polecasz jakies boty? do tej pory korzystalem z chatgpt 3.5 i w pythonie pisal mi skyrpty takie jakie potrzebowalem, czasami trzeba bylo pisac prompt 10x, ale finalnie zawsze uzyskiwalem to co chcialem. Jest cos lepszego?
  • Odpowiedz