Wpis z mikrobloga

@ToNieBylWiatr: Tak, to działa, podobnie psychodeliki, ale potrzeba wielu sesji i konfrontacji z traumą. Mi zależy na czymś resztkowym, czasem wracają flashbacki i to zmniejsza jakość życia, nawet jak większość przerobiłem na psychoterapii i samemu.
  • Odpowiedz
@M0sieznaSpre-eyna: to zależy od tego co jest Twoim glownym problemem. Czy samo doświadczenie "traumatyzujace" czy konsekwencje tego doświadczenia, które utrudniają Co funkcjonowanie. Czy to jest "zwykle" PTSD np po wypadku komunikacyjnym czy cPTSD, które ukształtowało nieprawidłowo osobowość Twoja. Za mało mam danych by Ci pomóc szczerze doradzi. pójdź do kogoś kompetentnego co Ci pomoże zrozumiec co jest Twoim glownym problemem.

Jeżeli pytasz o formę leczenia PTSD EBM to psychoterapia CBT jest
  • Odpowiedz
@www_h: Wyczerpująca odpowiedź i o to potwierdzenie mi chodziło. W takim razie muszę się znowu zaprzyjaźnić ze swoją psychiatrą z prośbą o skierowanie. Jeszcze jedno pytanie, właściwie jak już w konkretnym #!$%@? na ofertę neuroleptyków wykrzyczałem by umówiłą się ze mną na randkę, to czy bukiet na przeprosiny wystarczy? Konkretnie mi #!$%@?ło, a to bądź co bądź niezła szprycha do której czuje respekt, nie chce jej zmieniać ani do niej spermić.
  • Odpowiedz
@M0sieznaSpre-eyna: Grubooo. Powiem krótko. Żadne kwiaty. Przeproś za to i nie tłumacz się za długo. Zapytaj czy po tej akcji jest gotowa cię dalej prowadzić jako psychiatra. Jeżeli nie to uszanuj jej decyzję i poproś czy może kogoś polecić. Psychiatra też człowiek i pomimo, że nie takie rzeczy widział to i tak ma zwoje ograniczenia i granicę.

Poza tym nie musisz mieć skierowania na psychoterapię od psychiatry. Wystarczy lekarz rodzinny i
  • Odpowiedz