Wpis z mikrobloga

@Kopyto96: cr7 to goat najlepszy pilkarz wszechczasow, nikt inny takiej kariery jak on nie zrobil, ale nani byl spoko teraz malo kto sie tak juz kiwa
  • Odpowiedz
  • 4
@Anjay: Nani nie był tak bramkostrzelny, strzelał w lidze po kilka goli, ale robił mega robotę jako skrzydłowy. Mijał jak tyczki, wykładał piłę, grał na obu stronach skrzydeł.
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Ostatni taki magik na Old Trafford, później taki Depay, Sancho czy inny Anonty, którzy tu przychodzili z łatką super dryblerów, to mu mogli buty czyścić.
  • Odpowiedz
@Danzuo: @Kopyto96 @ekjrwhrkjew

Pamiętam, że Nani często doprowadzał mnie do czerwoności swoim debilizmem na murawie xD Bywały mecze, że zamiast niego można było na skrzydle postawić na Darrona Gibsona i by było to samo ale mniej strat. Głupie dryblingi, próby strzałów z 35m itd

Ale chłop był JAKIŚ. Tego mi brakuje wśród dzisiejszych piłkarzy. Bardzo fajny styl dryblingu, taki "gibki" a do tego potężny strzał z dystansu. No jest to zawodnik
erni13 - @Danzuo: @Kopyto96 @ekjrwhrkjew

Pamiętam, że Nani często doprowadzał mnie d...
  • Odpowiedz
  • 2
@erni13: Przecież ten zwód co ograł 2 , to chłop miał taką dynamikę, że taki Antony czy inny Rashford to by zrobili 3 razy wolniej i jeszcze stracili piłę xD Obecnie większość skrzydłowych to co najwyżej na przebitkę możel iczyć, że im piła pod nogami zostanie
  • Odpowiedz
@Kopyto96:
kiedyś to był mój ulubiony piłkarz ale w sumie był bardzo skrajny od pięknych strzałów z daleka czy strzelenia gola w jakimś finale przeciwko City w ostatnich minutach po totalne głupoty jak straty piłki czy nawet głupie kartki jak ta z realem w LM
  • Odpowiedz
  • 1
@Bastianek7: No wtedy z Realem to koncertowo odwalił trzodę xD najlepszy na boisku, dominacja w grze, prowadzenie 1-0 i nagle wpadł na pomysł, żeby wpaść w Carvajala z buta z pełnym impetem xD cały Nani
  • Odpowiedz
@Kopyto96: nie xddd tylko tak XD Nani to jest piłkarz debil, coś jak Kucharczyk albo Grosicki. Klapki na oczy i do przodu.
Jeszcze jedna z ładniejszych bramek CR7 zabrana przez tego półgłówka
  • Odpowiedz
@MrBeast: wiem o jakim golu piszesz, gdyby był zaliczony to byłaby jedna z legendarnych bramek a Pique nigdy by się już z murawy nie wykręcił i zostałby tam na zawsze:

@Kopyto96 , był jeszcze taki grajek jak Pennant w Liverpoolu. Ten to chyba wprost mówił, że może grać tak jak Cristiano Ronaldo i faktycznie przez chwilę grał. Dobry drybling i świetne przyspieszenie robiły robotę, a w pewnym momencie zaczął wykorzystywać te
kishibashi - @MrBeast: wiem o jakim golu piszesz, gdyby był zaliczony to byłaby jedna...
  • Odpowiedz
@MrBeast: @JohnnyPomielony Nie no panowie nie przesadzajmy, porównujemy tutaj zawodnika który zdobył 4x PL i Lige mistrzów oraz stanowił o sile klubu z ówczesnego europejskiego Top3 (a może wręcz top2) do gościa który w swoim peaku grał przeciwko Vitori Guimarães i odbijał się od każdego trochę większego klubu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Quaresma to typ piłkarza "Streets won’t forget” ale krytykowanie Naniego za boiskowu debilizm i gloryfikowanie
  • Odpowiedz