Wpis z mikrobloga

Czy dopicie takiej samej jak początkowej ilości shota daje taki sam efekt co wypicie całości na raz? Kilka dni temu pierwszy raz testowałam te olejki w postaci greenaoutu strawberry strong+, zdecydowałam że 20ml na początek powinno być git, ale jednak nic po tej ilości nie poczułam:/ Po 3,5 godziny dopiłam znowu 20ml i już faktycznie coś weszło, nie jakoś mocno, tyle tylko że ten efekt czułam może z 2 godziny XD

Czy jakbym od razu wypiła 40ml na raz to byłoby jakoś mocniej niż tak podzielone na dwa razy? Zostało mi jeszcze 60 i tak się zastanawiam czy pić tą całość czy może jednak to nie będzie dobry pomysł, żeby nie było aż za mocno (zważając na okazję na która mam plan zażyć owy specyfik)

#greenout #dutchtherapy #greenbomb #wykopjointclub
  • 5
  • Odpowiedz
  • 0
Aktualizacja: wypiłam wtedy 35 bo nie chciałam przypadkiem przesadzić i ponownie zero efektów XD Po powrocie do domu (4,5h) stwierdziłam że #!$%@? i tak już nic nie zrobię z tymi pozostałymi 25ml a kupować ponownie raczej nie będę, więc dopiłam resztę i znowu po ok. godzinie weszła pozytywna chillowa fazka, która trzymała się przez kilka godzin. Ogólnie fajny produkt i daje fajne efekty, ale no w moim przypadku niestety totalnie nieopłacalna przygoda
  • Odpowiedz