Wpis z mikrobloga

Dzięki wykopowi dowiedziałem się o istnieniu uniwersum kambodżańskim.Zaciekawiła mnie ilość hejtu i szydery jaki się tu na nich wylewa i zacząłem oglądać czasem jak się nudzę.Okazało się ze nic ciekawego tam raczej nie ma ale na sen można puścić.Myślałem ze naprawdę jest co hejtowac albo wyśmiewać a okazało się ze cały ten tag na wykopie jest dużo bardziej ciekawy niż filmiki z Kambodży.Nie mogę się nadziwić ze ludzie żyją czyimś życiem na końcu świata bardziej niż własnym i komentują najmniejsza pierdołe.Niektórzy nie mogą przeżyć ze ktoś wypije piwko czy zajara szluga.Nie tyczy się to wszystkich na tagu ale są tu tacy co nadają się do Choroszczy.To już jest choroba i jakieś urojenia i paranoje oraz mania na punkcie jakiś typów.Wielkie XD #raportzpanstwasrodka
  • 32
@pav40 sam napisałeś, że gnioty nudne a kątent na tagu z czegoś trzeba kręcić, to jest wszystko dla zabawy, kiedyś sami robili więcej teraz nie robią kompletnie nic

Klapek tylko jeździ motorynką
Łysy pokazuje ganiajace się psy i dupę strejlau w legginsach
Ormowcy leniwi tylko by na żebrolajtach siedzieli
Maniek IQ kartofla, tam nie ma nic
Kamerdynerzy wylogowali się bo wyzerowaniu zaskórniaków
Nie mogę się nadziwić ze ludzie żyją czyimś życiem na końcu świata bardziej niż własnym i komentują najmniejsza pierdołe

@pav40: chyba zapomniałeś o tym, że miliony ludzi na całym świecie żyje życiem innych, obcych im osób czytając namiętnie strony czy czasopisma plotkarskie, często zresztą piszące półprawdy albo wręcz nieprawdy. są też miliony uzależnionych od podglądania i komentowania życia innych osób na social mediach np. na Instagramie. A kolejne miliony żyją nawet
pelt - > Nie mogę się nadziwić ze ludzie żyją czyimś życiem na końcu świata bardziej ...

źródło: Zycie_na_goraco-780x1020-1

Pobierz
Myślałem ze naprawdę jest co hejtowac albo wyśmiewać


@pav40: masz tu kambodzanska wolnosc, sa lepsze i gorsze wpisy, u gapcia tylko lepsze komentarze

@tomasz-kozlowski122 pisalem w innym komentarzu, dla was to swieze osobniki, bez historii ktora maja z tagiem i "2000" epizodow na yt - typu zbiorki, biznesy, bycie nauczycielem, pelne oblozenie, zamawiamy cos do jedzenia ale nie nagrywamy, itd

Mialem podobnie gdy wszedlem w #mocnyvlog, no co wy chcecie,
@pav40: też ruchasz małolatki ? ,albo oszukujesz starszych ludzi lub smigasz motorkiem z dzieckiem po pijaku . Oj z resztą co ja ci będę opowiadał uniwersum . Jak będziesz musiał uciekać z kraju 😄tak ,gdzie jesteś i wyjedziesz tam robić biznes tzn kanał na YT xd to może zrozumiesz xd kamerdynerzy już zrozumieli jaka to wolność na linii produkcyjnej xd
@pav40: wyłudzanie pieniędzy na fikcyjne akcje, reklamowanie scamów i innych piramid finansowych, stalkowanie dzieci, groźby karalne, zabranie dziecka do lekarza dopiero jak ogłuchło, próba nieumyślnego zabójstwa dziecka przez wkręcenie metalowej śrubki w plastikowy kask, jazda po pijaku, jazda po pijaku z dzieckiem, wyłudzenie dotacji na fikcyjne przedszkole. To niewielka część akcji tylko dwóch bohaterów uniwersum.
  • 3
@pelt Po prostu kojarzy mi się to w starymi babami które kupują takie gazety i oglądają oraz przezywają programy typu „dlaczego ja” no chyba że takie Baby właśnie siedze tutaj na tak. Komentarze typu,”klapek wypił piwo” czy „jeździ na motorku w prawo lewo” Niewiele odbiegają od nagłówków gazet którą to ty przytoczyłeś. Nie spodziewałem się tego na wykopie.
Nie spodziewałem się tego na wykopie.

@pav40: A ja nie spodziewałem się, że ty się nie spodziewałeś ¯\(ツ)/¯ Spora część Wykopu to tego typu treści, że ktoś śledzi i przeżywa życie obcych mu osób, które dla niego samego tak naprawdę nie ma znaczenia. przytoczę chociaż te, które w tym momencie przyszły mi na szybko do głowy: #kononowicz #bonzo #odyn #mocnyvlog #gejzpasji #wroniecka9 i też w jakiejś części #polityka #mecz itd... itd...
  • 1
@pelt „komentarz zawiera tagi z twojej czarnej listy”Taka informacje dostałem odnośnie twojego komentarza co świadczy o tym ze w te miejsca nie zaglądam i chyba dobrze.Niech tak zostanie.
@pav40: no to wyjaśniło się skąd masz takie wyobrażenie o Wykopie jakie masz, bo po prostu tego typu treści nie widzisz.
PS ja też część z tych tagów mam na czarnej liście, dlatego mnie samego uznało jako użytkownika z czarnej listy 🤣
pelt - @pav40: no to wyjaśniło się skąd masz takie wyobrażenie o Wykopie jakie masz, ...

źródło: 1

Pobierz
  • 2
@darth_invader ok niby spoko ale ciekawe ile z tego to prawda a ile urojenia oglądających.Nie twierdze ze ktoś nie jeździ po pijaku na motorku ale co za problem udać wypitego żeby było głośno.Nawet jeśli to wszystko prawda to pisanie o tym w kółko nic nie zmieni a tylko napędza oglądalność.Gdybys chciał uratować świat i np.zgłaszać takie rzeczy na policję i ktoś by się tym zainteresował to wystarczy powiedzieć ze to wszystko fikcja
@pav40: zdjęcia na temat dotacji na przedszkole w kamienicy na Włodarzewskiej w Warszawie (tam nie ma miejsca na przedszkole) latały gdzieś na tagu (to jeden z powodów dlaczego Ropuch wiał do Kambodży). Za stalkowanie dziecka i groźby karalne na temat jednego z wykopków Waleń został zgłoszony na policję. Morderczą śrubkę w kasku pokazywał sam zainteresowany. Spuszczanie gówna do cieków wodnych przez Klapka i Kamerdynera skończyło się pewnie wizytą dzielnicowego. Próba wręczenia
Nawet jeśli to wszystko prawda to pisanie o tym w kółko nic nie zmieni a tylko napędza oglądalność


@pav40: z tym drugim to nie jestem pewny, kanaly zaliczyly spadki co sami przyznaja, ich tam jest poprostu za duzo i co chwile sie krosuja :). wg stronki do statystyk, w listopadzie 23, gapcio osiagnal 26k subow, w kwietniu '24 ma okolo tysiaca wiecej. Ich targetem sa starsi ludzie bez adblocka - stad
ten tag to po prostu kolejne tego typu miejsce plotkarskie, nic nadzwyczajnego


@pelt: o przepraszam bardzo ale jeszcze nie widziałem żeby jakieś babcie czy przysłowiowe grażyny, prowadziły szeroko zakrojone śledztwa i pisały artykuły nt jakiejś wpadki kogośk#rwatam

Może i większość świata żyje życiem celebrytów, ale prawie wszyscy coś tam sobie skomentują, zaśmieją czy poczują ból dupska i idą dalej (nawet jeśli dalej jest krytykowanie kolejnego celebryty)

Tylko wykopki tworzą artykuły, wiki,
Tylko wykopki tworzą artykuły, wiki, nadają bohaterom ksywki, śledzą każdą sekundę każdego nagrania itp itd ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@conamirko: a strony typu fandom, reddit, fora internetowe czy różnego rodzaju diskordy lub grupy na fejsbuku (otwarte czy zamknięte) dotyczące zarówno realnych ludzi jak i fikcyjnych postaci? cóż, ograniczanie swojej perspektywy do wykopu i wykopków, to spore ograniczenie perspektywy w ogóle ¯\(ツ)/¯ Takich uniwersów jak to tutaj