Wpis z mikrobloga

# #stulejacontent #przegryw #przegrywpo30tce #!$%@? mam 182 cm wzrost 99kg wagi, nie mam wielkiego bębna ( Masa mięsniowa według badania składu ciała w normie). Ponoć jestem postawny. Ponoć nawet silny, ale kości drobne jak trzcina, a agresywny dynamiczniak powoduje u mnie alert i panikę. Prawie posranie się ze strachu. Nawet kiedyś na praktykach nauczycielskich , kiedy ze łzami w oczach mówiłem, że boję się swojej klasy. Moja opiekunka była szczerze zdziwiona, bo według niej wyglądam na silnego faceta, który powinien wzbudzać posłuch. #!$%@? #!$%@? co za shit i głupoty. Huop jest słaby i normickie #!$%@? tego nie zmieni. It's over
  • 9
  • Odpowiedz
@Rajtar: Ujowo( ͡° ʖ̯ ͡°) To grubszy rodzaj przegrywu gdy wybiera się zawód do którego kompletnie się nie nadaje. Nauczyciel powinien być stanowczy, wzbudzać respekt a nawet strach, powinien umieć rozstawiać gnoi po kątach. Tymczasem takie rozpuszczone gnoje niepewnemu i zalęknionemu huopu mogą łeb urwać a póżniej jeszcze nassrać do kadłuba( ͡° ʖ̯ ͡°) Nie lepiej siedzieć w biurze przed kompem?
  • Odpowiedz
@Rajtar: Miałem tak jak Ty. Też się bałem konfrontacji a agresywny patus potrafił mnie dosłownie sparaliżować, nawet jak był o głowę mniejszy. A mam 190 cm i ponad 100 kg. Męczyłem się z tym do 30 roku życia, aż w końcu pomyślałem że gorzej już nie będzie i poszedłem na boks. Po jakimś czasie przeszło. Wkręciłem się i trenuje już 14 lat. A agresywny pauts wywołuje teraz u mnie najwyżej lekki
  • Odpowiedz