Wpis z mikrobloga

Ukraiński portal o polsce :

"Polscy inspektorzy zakazali sprzedaży na terenie kraju partii ponad 7 ton lodów , które wcześniej sprowadzono z Ukrainy. Polacy nie mieli żadnych zastrzeżeń co do jakości produktu – nie byli zadowoleni z oznakowania."

"O Stosownej decyzji poinformowano na mikroblogu Inspekcji Handlowej Jakości Artykułów Rolno-Spożywczych (IJHARS) w Poznaniu. 7127,7 kg lodów w rożku zostało wycofanych ze sprzedaży ze względu na nieprawidłowe oznakowanie – część informacji została zamknięta – wyjaśnili inspektorzy. Decyzję natychmiast wdrożono."

Ps. Szukają wrogów gdzie ich nie ma, widzą problemy które sami tworzą..

Gdybyśmy byli naprawdę im przeciwni to też byśmy stworzyli elektroniczną listę wrogów polski i wpisywali choćby takich nieprzychylnych ukraińskich dziennikarzy.

A widzę że przeważa opinia w polsce by zaciskać pasa, przeboleć ich bezczelność by tylko putin "nie zapukał" do zwykłego kowalskiego..

Polacy to heroiczny naród.. napluje nam karzeł, powiemy że pada deszcz, by tylko nie spotkać olbrzyma.

https://www.obozrevatel.com/ukr/ekonomika-glavnaya/analytics-and-forecasts/v-polschi-vikinut-tonni-ukrainskogo-moroziva-scho-ne-vlashtuvalo-polyakiv.htm

#ukraina #wojna #rosja #polska
  • 33
@Xqwzs123: @Towarzysz_Moskvin @koala667: hurrr durrr dostał po japie xD wyjmij kija z dupy typie

a skąd to wasze oburzenie na słowo "p0lactwo", czyżbyście poczuli się jakoś personalnie urażeni? ja myślę że to słowo jest bardzo adekwatne na określenie pewnej warstwy polskiego społeczeństwa które myśli że jak coś dali Ukraińcom to oni teraz mają klękać do miecza i pucować berło, patola nagle znalazła sobie nowego chłopca do bicia a wy jak
@yungdupa: Po pierwsze to nie obrazaj, naprawde trzymajmy jakis poziom dyskusji. Po drugie to ja nie jestem na nic oburzony, po prostu uwazam ze to jest smieszne ze czesc Polakow tak bardzo lubi obrazac wlasny narod. W kazdym kraju jest patola ale chyba tylko w Polsce ludzie projektuja to na reszte spoleczenstwa. Tak jak pisalem wyzej, jak tylko ktos sie z kims takim nie zgadza to od razu "p0laczki" albo "p0lactwo.
Po drugie to ja nie jestem na nic oburzony, po prostu uwazam ze to jest smieszne ze czesc Polakow tak bardzo lubi obrazac wlasny narod


@Xqwzs123: dystans typie, znasz takie pojęcie? jak oglądasz testovirona to też masz takie myśli?