Wpis z mikrobloga

Ukraiński portal o polsce :

"Polscy inspektorzy zakazali sprzedaży na terenie kraju partii ponad 7 ton lodów , które wcześniej sprowadzono z Ukrainy. Polacy nie mieli żadnych zastrzeżeń co do jakości produktu – nie byli zadowoleni z oznakowania."

"O Stosownej decyzji poinformowano na mikroblogu Inspekcji Handlowej Jakości Artykułów Rolno-Spożywczych (IJHARS) w Poznaniu. 7127,7 kg lodów w rożku zostało wycofanych ze sprzedaży ze względu na nieprawidłowe oznakowanie – część informacji została zamknięta – wyjaśnili inspektorzy. Decyzję natychmiast wdrożono."

Ps. Szukają wrogów gdzie ich nie ma, widzą problemy które sami tworzą..

Gdybyśmy byli naprawdę im przeciwni to też byśmy stworzyli elektroniczną listę wrogów polski i wpisywali choćby takich nieprzychylnych ukraińskich dziennikarzy.

A widzę że przeważa opinia w polsce by zaciskać pasa, przeboleć ich bezczelność by tylko putin "nie zapukał" do zwykłego kowalskiego..

Polacy to heroiczny naród.. napluje nam karzeł, powiemy że pada deszcz, by tylko nie spotkać olbrzyma.

https://www.obozrevatel.com/ukr/ekonomika-glavnaya/analytics-and-forecasts/v-polschi-vikinut-tonni-ukrainskogo-moroziva-scho-ne-vlashtuvalo-polyakiv.htm

#ukraina #wojna #rosja #polska
  • 33
  • Odpowiedz
przeboleć ich bezczelność


@Pokojowa: https://www.youtube.com/watch?v=LYbC3-dzFHI

Bezczelne ukry nie chcą wozić POLSKICH PATRIOTÓW, #!$%@?!

Ten typ to tylko wierzchołek góry lodowej. Prawda jest taka, że w ciągu ostatnich 10 lat miałem problemy wyłącznie z Polakami, w wyniku promocji patopolactwa przez PiS i k0nfę - z roku na rok coraz większe. Mieszkam we Wrocławiu, gdzie Ukraińców było dużo od bardzo dawna.
  • Odpowiedz
@Pokojowa: p0lactwo stale pluje na Ukrainę i Ukraińców.
p0lactwo następnie znajduje jakiś komentarz na twitterze nieprzychylny p0lakom, czy jakiś śmieszny artykulik, będący de facto owocem przestawienia przez PiS wajchy z "przyjaźń" na "stała konfrontacja" (zwietrzyli, że więcej zyskają na retoryce antyukraińskiej - jako przyjaciele Ukrainy tracili poparcie na rzecz k0nfederastów), dostaje bólu dupska i pluje na Ukrainę i Ukraińców jeszcze bardziej.

Tragikomedia.
  • Odpowiedz
  • 3
@Pantokrator myśle że w większości wynika to z rozczarowania nimi. Polacy oddali obcym ludziom ogrom serca, a teraz widzi u co nie których z nich zagrywki chamstwa, amnezji i braku strzemiężliwości, a przede wszystkim opamiętania, że oni są tu poprostu tylko gośćmi.

Edit: polityki tu nie mieszam, bo to następne szkodniki. Polacy sami się potrafią zorganizować i nie powinni patrzeć jak wasale za politykami.
  • Odpowiedz
Polacy oddali obcym ludziom ogrom serca


@Pokojowa: Realnie pomagali Polacy - parę % społeczeństwa. Reszta po parę złotych wrzuciła i teraz oczekują, że Ukrainiec, którego dom spalono, a rodzinę wymordowano, będzie dziękował na kolanach.
Niedoczekanie.

chamstwa, amnezji i braku strzemiężliwości, a przede wszystkim opamiętania, że oni są tu poprostu tylko gośćmi.


Ukraińcy ciężko pracują, w odróżnieniu od dużej części p0laków. Jak Ukrainiec ma prawo mieszkać w Polsce i uczciwie zarabia -
  • Odpowiedz
@Pantokrator:

''p0lactwo''

''p0lactwo''

''p0lakom''

''Za to p0laków chętnie bym się z kraju pozbył.''

''Ja mam do Ukraińców, jako narodu, o wiele więcej szacunku, niż do mieszkańców Polski''


Usuń konto ty poliniaku z kompleksami. Sami Ukraińcy muszą mieć niezła beke z takich jak ty :D
  • Odpowiedz
@Pantokrator: p0laczkiem to moze jestes Ty, ja jestem Polakiem i to nie ja wyzywam ludzi w internecie xD. Zawsze mnie rozbraja jak zakompleksieni ludzie oprobuja obrazac innych zeby sie jakos podbudowac.
  • Odpowiedz
@Pokojowa: Osobliwe, jestem do Ukraińców nastawiony pozytywnie i spotyka mnie wyłącznie życzliwość. Duża część p0laków myśli jak bezzębny degenerat z filmu - dałem wam 5zł, więc klękaj przed panem, kuuuuurwaaaaaaaaaaaa. No a potem wchoszą na wykop i płaczą o braku wdzięczności.

Relacje z Ukraincami będą się tylko pogarszać, w miarę jak p0lactwo będzie coraz bardziej wrogie i agresywne.
  • Odpowiedz
@neurotiCat: Ja myślę że to raczej osoba z głęboko patologicznej rodziny która przeprowadziła się do miasta wojewódzkiego i bardzo chce przynależeć do "liberalnej elity" stąd tak agresywne zachowanie. Myślę że tłumaczy to również jego złe doświadczenia z Polakami o których tu pisze.
  • Odpowiedz