Wpis z mikrobloga

@winsxspl tak, trzeba to zawsze oddzielać, bo to nie to samo. Psiarstwo to patologia i nie każdy jest psiarzem.


@WielkiNos: tak, ja też to właśnie odróżniam i zaznaczam. dbać, kochać, ale znać granice.
chociaż może jedną rzecz po psiarsku mówię: że ktoś nie jest właścicielem/panem psa, tylko opiekunem - te dwa pierwsze brzmią dla mnie jak pogarda dla psów mimo wszystko, a to najwierniejsi przyjaciele ludzi
  • Odpowiedz
  • 26
@przemax: Przecież dobrze napisała. Faktycznie ból może być powodem agresji i zasadne jest zgłosić do gminy czy schroniska fakt błąkającego się samotnie, agresywnego zwierzaka.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Nie rozumiem co złego w komentarzu tej babeczki jest xD Ani tu się bambinizm nie wylewa ani nie nazywa psieckiem tylko normalnie opisuje. Pewnie jak ktoś nagra lisa podchodzącego do randomowych ludzi, a inna osoba skomentuje, że pewnie ma wściekliznę i trzeba wezwać służby to też się zesrasz...
  • Odpowiedz
@KruSHYnkA

Jaki to ma cel?


Ma to cel zgarnięcia jak największej liczby plusów od wykopków, którzy myślą, że istnieje kobieta, która ich doskonale rozumie, podczas gdy tą kobietą jest jakiś tam inny wykopek xD
  • Odpowiedz
Wyobrażacie sobie kobiety usprawiedliwiające kogoś, kto stoi na ulicy i uderza przypadkowych ludzi? "Może go coś boli", "może ma jakiś uraz".


@WielkiNos: niestety tak xD mało to jest obrończyń zbrodniarzy, które mówią o ich "trudnym dzieciństwie"? Nie mówiąc już o usprawiedliwianie rapefugeesów
  • Odpowiedz
@winsxspl: ludzie ktorzy wychodza z psem z domu bez obrozy z adresowka to patologia, jak ucieknie to jest nikla szansa ze go odzyskaja bo pewnie chipa tez nie ma skoro nie wydali 30zl na tabliczke z numerem telefonu
swojego psa puszczam bez smyczy jak chodze po swoim osiedlu ale nigdy bym nie puscil go wolno bez numeru kontaktowego na wypadek gdyby wystraszyl sie innego psa albo nawet wiekszej wiewiorki i uciekal
  • Odpowiedz
@WielkiNos: dlatego powinien być obowiązek wyprowadzania psa na smyczy i w kagańcu. Wtedy nie ma żadnego ryzyka że pies kogoś ugryzie albo zeżre jakąś trutkę
  • Odpowiedz
  • 1
Ma to cel zgarnięcia jak największej liczby plusów od wykopków, którzy myślą, że istnieje kobieta, która ich doskonale rozumie, podczas gdy tą kobietą jest jakiś tam inny wykopek xD


@badziebadla ojej serio? Akurat nie jestem facetem, ale bycie uważaną za chłopa ma swoje plusy jak choćby brak penisów na priv, dlatego nie robię weryfikacji.

Ja rozumiem praktyczni każdą grupę ludzi. To że ty nie potrafisz, bo nie masz empatii to już twój
  • Odpowiedz
@WielkiNos:

Ja rozumiem praktyczni każdą grupę ludzi.


...aaaaaaale akurat wychodzi tak, że najczęściej na wykopie szkalujesz kobiety i psiarzy, czyli to, co najbardziej podoba się wykopkom. Co za przypadek.
  • Odpowiedz