Wpis z mikrobloga

Ziemkiewicz vs. Korwin Krul:

Korwin nie jest już tym szaleńcem bożym, którego rzecznikiem prasowym byłem przed wielu laty. Zdroworozsądkowe hasła ekonomiczne przysłonił jakimś nie mającym nic wspólnego z myślą liberalną czy konserwatywną, autorskim eugenizmem – głoszącym, że świat stanie się rajem dopiero, gdy będzie światem jurnych i cwanych byczków, więc droga do jego naprawy wiedzie przez pogardę dla wszelkiego rodzaju kalek, debili, nieudaczników i słabeuszy. Poza tym, że odrażające, to jest zwyczajnie głupie w czasach, gdy rozwój cywilizacyjny uczynił najważniejszymi przymioty zupełnie inne niż fizyczna krzepa – Wielka Brytania ma pod każdym możliwym względem więcej pożytku z poruszającego tylko kilkoma palcami Stephena Hawkinga niż z całego stadionu zdrowych troglodytów. Miałem nadzieję, że ten wątek to kolejna wariacka wtopa w rodzaju pasów bezpieczeństwa, ale, niestety, zaczął w przekazie dominować. A gdy doszła jeszcze do tego Ukraina i gorliwe potępienie dla wolnościowych aspiracji jej mieszkańców - sorry, ale minusy przesłoniły mnie plusy, że pojadę frazą z kultowego filmu.

(Swoją drogą, podziwiam u wiernych korwinowców zdolność przechodzenia do porządku nad tą codzienną dezynwolturą guru: „d…kracja” to najgorsza ohyda i bzdura, ale Janukowycz jest jedyną legalną władzą Ukrainy bo ma mandat wyborczy, sondaże to jedna wielka ściema masonów manipulujących zachowaniami wyborców - tak naprawdę Korwin od zawsze ma poparcie około 20 procent Polaków, ale pod wpływem zmanipulowanych sondaży, wmawiających, że nie ma szans, wciąż przerzucają oni głosy na kogo innego – ale te sondaże, w których KNP osiąga prób wyborczy, są niezbitym dowodem słuszności wybranej drogi, etc.)

http://ziemkiewicz.dorzeczy.pl/id,2804/Larwy-kampanii.html

#4konserwy #neuropa #polityka #jkm
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wielka Brytania ma pod każdym możliwym względem więcej pożytku z poruszającego tylko kilkoma palcami Stephena Hawkinga niż z całego stadionu zdrowych troglodytów.


@AlohaInternet: Jaki będzie z niego pożytek kiedy byle muzułmanin zrzuci go z wózka?

„d…kracja” to najgorsza ohyda i bzdura, ale Janukowycz jest jedyną legalną władzą Ukrainy bo ma mandat wyborczy


W takim razie kto jest legalną władzą Ukrainy? Jakiś idiota z czerwono-czarną flagą, który powiedział "teraz ja jestem
  • Odpowiedz
@Dziki_wieprz: To tylko urojenia, a w rzeczywistości muzułmanie nie pytają czy wierzysz w allaha, tylko czy wiesz ile jest 2+2.

Ten brytyjski żołnierz, któremu ucięli głowę musiał być naprawdę kiepski z matematyki.
  • Odpowiedz
@Dziki_wieprz: Nie o tym mówię. Chodzi o to, że żadna wiedza nie obroni cię przed muzułmaninem z szablą. A już na pewno nie mowa "nie możesz mnie bić, jestem mądrzejszy od ciebie".
  • Odpowiedz
@Dziki_wieprz: Gdzie ja coś takiego napisałem? Z jednej skrajności w drugą, jak się nie jest lewicowym inteligentem to trzeba być durnym osiłkiem?

Oczywiście edukacja jest potrzebna, trzeba wiedzieć gdzie przywalić by zabić.
  • Odpowiedz