Wpis z mikrobloga

@snorli12 sensu nie ma bo go to był menel cpun lecz czlowiek. Prawde wie tylko dryblas. Znalazl go na bank z rana i do wieczora kminil co zrobic z tym faktem. Sędziszowskie mojito swoje zrobilo dla jego
  • Odpowiedz
@snorli12: ogólnie to hehe w dupie mam to śledztwo, ale takie rzeczy nie trwają rok. Głupia sprawa spadkowa potrafi się ciągnąć 5 lat, a co dopiero śledztwo w sprawie nieumyślnego zabójstwa
  • Odpowiedz
@The_Rainman: akurat sprawa trwa w takim wypadku szybko bo to karna. Jest sekcja i tam wychodzi czy komuś stawiać zarzuty czy nie. Później oczywiście może się ciągnąć jakiś czas ale zarzuty przez prokuratora to są stawiane bardzo szybko.
  • Odpowiedz
@Ivan_Sekal: Zarzuty są stawiane szybko, jeśli znajdzie wystarczająco dużo materiału dowodowego i będzie tam wyraźny łańcuch wydarzeń i motyw. Jak to wszystko jest ciężkie do sklejenia to trwa długo - prokurator nie chce, aby wypuszczono kogoś, na kogo nie ma mocnych dowodów lub jego alibi kompletnie obala słabe dowody czy poszlaki.
Ale w tym wypadku jestem na 99% pewny, że nic nikomu nie udowodnią. No chyba, że to byłoby upijanie rozpuszczalnikiem,
  • Odpowiedz
@snorli12: Wychodzi na to że w tym kraju można spokojnie być seryjnym mordercą meneli bo i tak każdy machnie ręką że a, pewnie się zapił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@xpresstesis: nie musiała udawać bo rzecznik prokuratury od razu powiedział że to rutynowe śledztwo jak w przypadku każdej takiej śmierci i że na miejscu prokuratura i lekarz na początku nie stwierdziła działań osób trzecich i czekają na sekcje. Sekcja była więc pewnie też nic nie wniosła i tyle. Śledztwo było ale rutynowe mające wyjaśnić czemu umarł i tu od lekarza wszystko zależy.
  • Odpowiedz