Wpis z mikrobloga

#odyn #korsir #yanek
Nie dziwię się, że część ludzi nazywa kamperowców brudasami. Oglądając naszych ulubieńców trudno dziwić się temu.
Stary Odyniec mieszka w tym zapyziałym pocztowozie jak niedźwiedź w swojej gawrze. Ciemno, zimno, wiszą jakieś kable, tona kocyków/zasłon (pamiętających jeszcze Gierka), barłóg w ciągłym nieładzie. Na desce rozdzielczej taki syf, że można po niej pisać. Do tego musi tam nieźle "woniać" cebulą i pichceniem tych ciągle powtarzających się specjałów. Łapska ma ciągle brudne i żółte od fajków + brudne pazury. Zarost jak u jaskiniowca. On ma prysznic w tym swoim klamocie ? Kibla chyba nie ma, więc sra po krzakach jak większość z nich.
No i te kawusie pite z upierdzielonego kubeczka + nigdy nie myta (wyłącznie oblizywana! ) łyżeczka czy inne mieszadło.
Sam sex.. Jak stara Odynowa wytrzymała z nim tyle lat ?!
Niedaleko pada jabłko od jabłoni -
#odyn w ostatnim odcinku przyznał się, że czasami kąpie się raz na 2-3 dni. Sra i szcza też po krzakach, bo kibla w Kobyle nie ma. Ten przynajmniej raz na jakiś czas przetrze blat i kuchenkę. Mistrzostwem szyku i elegancji sa wchodzące do gęby wąsy i kaszkiet, w którym łazi nawet jak narzeka na upał.
#korsir wracając z Albanii wyglądał jak naćpany żul. W T4 kibla brak, więc wiadomo - krzaki i śmietniki sprzymierzeńcem podróżnika. Jak tak dalej pójdzie to jego wybranka będzie cierpiała na przewlekłą nadżerkę. Chyba, że to taki sam czyścioch, to mogła już wytworzyć mechanizmy obronne przed różnymi wenerami..
#yanek - wiadomo - te same ciuchy traktuje jako robocze i wyjściowe. Na prysznic wystarcza mu ta sama ilość wody co na herbatę. Ma kibel, ale już na niego marudził. Pewnie zaraz pozbędzie się go, bo nie ma to jak kloc postawiony na łonie natury.
#zwrot na skarb też na czyściocha nie wygląda. Kisi się w tej t4 ze swoim kundlem. Miejsca brak. Siedzi na tym łóżku jak za karę. Oczywiście, kibla i prysznica brak. W jednym filmiku pokazywał coś do kamery, ale pazury miał brudne jakby grządki nimi kopał przed chwilą.
Pamiętajcie ! Jeśli kiedyś w lesie natkniecie się na ludzkiego batona, to oddajcie mu cześć, bo mógł to być baton jednego z naszych bohaterów ;)
  • 12
  • Odpowiedz
@Sprawiedliwy_Turbohejter Akurat to uniwersum pod każdym względem, które wymieniłeś jest specyficzne. Niemniej jak spojrzysz szerzej, to ludzie w kamperach mają naprawdę super wyposażenie. Sam obecnie jestem w trakcie budowy i będę mieć brodzić 80x70 + zbiornik 120 litrów i WC rzecz jasna. Tylko, że ja jestem bardzo pedantyczny i nie wyobrażam sobie siedzenia w ciepłym Vanie bądź iść spać spoconym.
  • Odpowiedz
@Sprawiedliwy_Turbohejter: Ludzie z epoki #odyniecsenior mają czesto problemy z higieną. Kiedyś nie było tak powszechnie dostepnych pryszniców, ciepłej wody, normą była kąpiel raz w tygodniu. Po za tym widzę w swoim otoczeniu, że ludziom po przekroczeniu pewnej granicy wieku mocno zawęża się krąg rzeczy przeszkadzających (np brudny kubek, czy lizana łyżeczka). Taki smutny lajf.
  • Odpowiedz
  • 2
@Sprawiedliwy_Turbohejter przesadzasz trochę ;)
Jak się kąpie raz na 2-3 dni to i tak lepiej niż ja, bo ostatnio kąpałem się jakoś na początku roku, a tak to tylko prysznic.
Inna rzecz - w kamerze to i tak luksus, myślisz że ludzie pracujący w transporcie krajowym lub międzynarodowym (tiry/busiarze)mają lepsze warunki? Oni myją się czasami raz na tydzień i jakoś żyją.
Z drugiej strony oni też nie siedzą wśród ludzi..
  • Odpowiedz
@Sprawiedliwy_Turbohejter: buhahahahaha - ależ mi zrobiłeś popołudnie tym wpisem.

Starego Odyna od jakiegoś czasu nie oglądam - brzydzę się, właśnie ze względu na te kawki w kubeczku niemytym od I Komunii Świętej Odyna Młodszego i tę wiecznie upapraną kuchenkę do szykowania kulinarnych specjałów na bazie cebuli i marchwi. Zauważyłam też, że bardzo często zakrywa uwalone naczynia i gnijące gąbki w zlewie jakimiś tackam/miskamii, pewnie, żeby życie, które w tym syfie zaistniało
  • Odpowiedz