Wpis z mikrobloga

@Kopytnik_1: tak, tylko że nie dostaniesz kuli w łeb tylko wszystko zdrożeje tak że nie będzie cię na nic stać, zwlaszcza na dzieci, masz być podłączony do vision aple pro i spotykać się ze znajomymi w mataverse a jakbyś nie chciał to ściągną ci inżynierów do utrzymania i dopłacą jeszcze deweloperom abyś czasami nie był za bogaty xD
@500minus: Zdziwiłbyś się, jako biały heteroseksualny mężczyzna z Polski dostaniesz 10% jej limitu emisji CO2 i tyle, to jest równość według tej grupy "ludzi".
Równość nie jest wtedy kiedy masz równo, tylko wtedy kiedy oni mają więcej, lepiej i mogą patrzyć na twoje upodlenie ;p

Ja szkodzę jeszcze bardziej bo mam ogródek warzywny.


@PawelW124: Mężczyzna z ofródkiem warzywnym? czyje kreta@ Nie ze mną te numery, Brunner.
@500minus: Limit, najpierw będą wszystko liczyć a jak już zliczą prawie wszystko to dotniesz limit zużycia np. rocznego, żeby ograniczyć ci możliwość np. kupowania rzeczy w momencie gdy przekroczysz limit.
Rozumiesz na jej 10 ton CO2, ty dostaniesz np. 1 albo 2 czy nawet 5 ton do wykorzystania na swoje zachcianki xd

Regulacje gdy chcą ci coś zliczać nigdy nie służą zliczaniu ;) liczenie emisji to coś jak system zaufania społecznego.
@voldi: No spoko, jak wszyscy dostaną ten sam limit to nadal p0lka roszczeniowa będzie musiała ograniczyć siebie, a nie ja mnie. Moje wydatki na paliwo to całe 0. Czytając te wysrywy lewicowe na prawdę chce się wprowadzić zamordyzm ekologiczny i eugenikę. Sama świnia rozpłodowa generuje najwięcej zanieczyszczeń poprzez swoje niedorozwinięte potomstwo, a szczeka.
c


@500minus: Dlaczego zakładasz, ze będziemy mieli ten sam limit? xd naiwwny czy co?
Dostaniesz np. dla ułatwienia liczenia limit 100 powiedzmy ton na osobę.
W tym miejscu wchodzą parytety, bonusy, kary (tak jak teraz np na uczlenie techniczną dostają kobiety dodatkowe punktu, albo maja liczbę miejsc):
- bycie kobietą (za to, że jest "dyskryminowana, gwałcona, mniej zarabia ma niższą emeryturę etc." dostaje +20%.
- szerzenie multikulti w mediach społecznościowych zgodnie
@voldi: Lewica nie jest przeciwko robieniu dzieci, ona promuje tylko inne formy i modele. Gdyby była przeciwko robieniu dzieci to by nie chciała robić parytetów dla kobiet. Ja jestem za wprowadzeniem ekokapitalizmu totalnego, absolutnie zero nagradzania za cokolwiek, tylko i wyłącznie karanie za łamanie przekroczenia norm przez jednostkę.