Wpis z mikrobloga

Wczoraj chwilę oglądałem live Kaniowskiego (uruchomiło mi się automatycznie po jakimś wywiadzie). Ktoś na czacie zapytał go czy widział wywiad X u Y. Ciekawa była odpowiedź Kaniowskiego, który powiedział, że rzadko ogląda wywiady innych i jeśli już to robi, to raczej w ramach przygotowań i aktualizacji informacji o kimś. Przyznał, że będąc w środku ma już przesyt tego wszystkiego.

Następnie zwrócił uwagę, że sam już robi mniej wywiadów na galach i stara się je selekcjonować, bo po samych wyświetleniach widać, że ludzi już to przestaje interesować, czego konsekwencją jest rezygnacja z serii wywiadów przed galą i w trakcie konferencji. Koniowski kwituje to krótko "Ludzie w tych wywiadach od 5 lat słuchają tego samego i już mają dość".

W sumie to prawda, ile można słuchać tych samych tekstów "jestem w szczytowej formie, ja i moi trenerzy (...), rozjebię go, coś wiem, ale nie powiem - więcej info po 16 na IG truemana". O ile od kilku miesięcy słyszymy opinie "FF się kończą" to tu naocznie można stwierdzić, że coś rzeczywiście się kończy.

#primemma
#famemma
  • 10