Wpis z mikrobloga

ja wiem że tego nie chcecie pamiętać ale ogólnie Łukasz to nie jest osoba która komukolwiek powinna wyliczać rozliczenia finansowe


@elektryczny_mariusz: jeżeli ktoś (jeszcze) myśli, że wokół szkolnej mogą się kręcić osoby inne niż zaburzone, z marginesu społecznego albo na zakręcie życiowym to jest sam winny sobie i swojej naiwności. BTW co w tym screenie przemawia na niekorzyść olo? Bo widzę tylko wątek bólu zadka pampaliniego o zarabianie na streamach co
  • Odpowiedz
@NicolasLatifi: Ba, ja nawet uważam że większość konfliktów między wsw i Pawełkiem to ustawki by podbijać sobie nawzajem wyświetlenia. Pawełek straszy, że pójdzie zgłosi brata za to jeżdżenie na jego prawku i co? Nic. Wszystko to ustawka. Jedyny konflikt który faktycznie jest prawdziwy to między Rudą bestią z gór a właśnie Olgierdem.
  • Odpowiedz
z jakiegoś powodu zaburzenia jednych są powodem dla którego kogoś można zlinczować a innym wysłać donjeta


@elektryczny_mariusz: bez tego nie byłoby interakcji z widzami a same satelity straciłyby motywację do długotrwałego dymienia (bez kasy szybko by im się to znudziło), za friko na placu boju zostałby tylko jeden psychol i pomalował nam szkolną na zielono.
  • Odpowiedz
w sumie o Rafale można różne złe rzeczy powiedzieć ale nigdy nie zrobił lajta skierowanego do widzów szkolnej


@elektryczny_mariusz: piszesz o tym jako argument na jego obronę czy zarzut wobec niego? Bo jak ktoś robi lajta, na którym siedzą nieprzymuszenie widzowie to niech sobie robi. Jak kaszaniarz chce zbierać na remont sabiny czy zakup wyspiarskiego fake taxi to jeśli ludzie chcą mu na to dać to niech dają.
Krecik nie robi
  • Odpowiedz
@elektryczny_mariusz: No nie zrobił bo jest zbyt zaburzony. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gdyby zrobił i ktoś mu dobrowolnie wpłacił jakieś PLNy, to chłop pierwszy raz od dziesięcioleci uczciwie zarobiłby jakieś pieniądze i nikt nie miałby się o co czepiać. A tak to wolał na krzywy ryj.

Nie wiem, jak to ma o nim dobrze świadczyć, patrz komentarz wyżej.
  • Odpowiedz