Wpis z mikrobloga

Godzina 00:49 a ja siedzę na ławce i jem jogurt. 34 lvl, brak własnej rodziny, brak znajomych, brak kolegów. W tym roku mija 15 lat jak biorę rentę. Z roku na rok się starzeję i jestem coraz brzydszy. Jeszcze kilka lat i zostanę samotnym kawalerem po 40. Pewnego dnia wykop zniknie i nawet nie będę miał do kogo gęby otworzyć i do kogo napisać.
#przegryw #przegrywpo30tce
dziobnij2 - Godzina 00:49 a ja siedzę na ławce i jem jogurt. 34 lvl, brak własnej rod...

źródło: temp_file6034433084463382993

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
@StanMarsh93: Dziewczyna szara myszka już 1,5 roku razem, po studiach zagwarantowane miejsce tam gdzie robiłem praktyki, zbudowałem siłownie w pokoju (wole ćwiczyć w osobności), wartościowi znajomi z ciekawymi zainteresowaniami (ale nadal introwertycy jak ja), czytanie książek, inne różne hobby, którymi się tu nie będę dzielić. W gierki nadal czasem pogram, bo to jednak coś, co lubie robić.
Schudłem ponad 15 kg, nauczyłem się gotować, ogarniam odżywanie się, krata na brzuchu (o
  • Odpowiedz
Nie denerwuje Cię ta nieporadność? Nie wkurzasz się na to jak żałosne to jest czy po prostu nie widzisz tego. To co opisujesz to parodia


@nastynas: Chłop jest tak ciężko upośledzony, że był w stanie przebrnąć przez rejestracje w #!$%@? apce gdyńskich rowerów, podpiąć kartę i kupić sobie karnet, po czym trzaskać spierdotripy do portu i w różne inne miejsca. Wiele ludzi po 60, a nawet po 50, którzy są aktywni
  • Odpowiedz
@janush-pavlach: Wszystko jest ok, kiedy jest się w odpowiednim wieku i nie jest się chorym. Będąc już po okresie szkoły/studiów i cierpiąc na chociażby jak ja na autyzm, to sobie można już tylko pomarzyć o czymkolwiekm. Zagadaj do 15 osób? Chryste, gdzie? Wiem też, że niektóre moje wady nie są do wyplenienia. Np. byłem dość cichy już nawet w dzieciństwie i nigdy nie byłem stanie tego zmienić.
  • Odpowiedz
@janush-pavlach: Gdybyś miał naprawdę brzydką twarz, nie miałbyś żadnych szans na szarą myszkę. Kupy się nie trzyma. Większość tutaj wygląda poniżej przeciętnej (morda), a do tego kiepski temperemt i brak dynaminy. Na studiach też woelu było i nic to nie dało.
  • Odpowiedz
@janush-pavlach: Dziwi cię to, że dla kogoś może to być tak krępujące, że aż prowadzące do zrezygnowania z tego, zamiast robienia fikołków, co w twoim przypadku fartownie przyniosło pożądany przez ciebie skutek, ale to tylko dlatego, że jesteś naturalnie wystarczająco dynamiczny, w związku z czym pewne blokady, które miałeś, nie odegrały aż tak decydującej roli. To jest zupełnie co innego niż przypadki ludzi, których starasz się skrytykować.
  • Odpowiedz
@Rimbolo: Mam kolegę ze spektrum autyzmu i on był w stanie się przełamać i gadać z innymi ludźmi. Pewnie będzie ci ciężej niż przeciętnemu człowiekowi ale zawsze możesz próbować.

to sobie można już tylko pomarzyć o czymkolwiek

byłem dość cichy już nawet w dzieciństwie i nigdy nie byłem stanie tego zmienić.

Sry ale to jest takie #!$%@?, zawsze masz czas i okazję żeby to zmienić. To jakby ktoś gruby powiedział, że
janush-pavlach - @Rimbolo: Mam kolegę ze spektrum autyzmu i on był w stanie się przeł...

źródło: ghghghg

Pobierz
  • Odpowiedz
@janush-pavlach: brawo, najważniejsze, że Ci się udało. Bardzo szanuję twoją postawę. Niestety oni są już straceni.

Zrozumiałam to po przeczytaniu fascynującej kłótni z dorosłym mezczyzna który nie potrafi zawiązać sznurówek. W dyskusji mnóstwo przegrywow pisało rzeczy w stylu "to nie jego wina""nikt go nie nauczyl" "teraz juz za pozno" I mój ulubiony "nie wystąpiły odpowiednie warunki żebym się tego nauczyl"

Śmieszne, że oni ciągle piszą, że wstydzą się zagadać, wstydzą się
  • Odpowiedz
@Nowekonto1238: dokładnie. Nigdy nie jest za późno na zmianę.
Po prostu, nikt inny im nie pomoże, jeśli to oni sami sobie nie będą chcieli pomóc. Ale wbrew pozorom, dla nich takie życie jest komfortowe. Próbowanie przekonać ich, że masz rację, jest jak walka z wiatrakami.
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Pawulon: Mógłbyś powiedzieć coś więcej o tej wadzie płuc i poceniu się? Od urodzenia mam jakąś wadę klatki piersiowej i też bardzo się pocę i zastanawiałem się czy może coś podobnego i czy powinienem iść z tym do lekarza
  • Odpowiedz