Wpis z mikrobloga

  • 1
@MegaSprawiedliwosc666 i co z tego. Nagrasz takiego pajaca na rowerze i co z tym zrobisz. Conajwyzej pozalisz się na wykopie, bo policja po nagraniu nie dojdzie kto to.
Będziesz sila zatrzymywał i czekał aż przyjadą? Szkoda się szarpać z koniem.
Policja woli ustawić się na babcie które jadą chodnikiem, bo to łatwiejszy łup.
  • Odpowiedz
@Sleepypl: Tak, największa patologia, a ci kolesie za kierownicą którzy rozjeżdżają pieszych, rowerzystów i innych kierowców, zabijając rocznie ok. 2 tysięcy osób i raniąc ponad 25 tysięcy to są bohaterowie za kółkiem.
Rowerzyści na drodze są najmniej upierdliwym uczestnikiem ruchu drogowego, już bardziej upierdliwy jest ciągnik z gnojówką który często jedzie wolniej.
dybligliniaczek - @Sleepypl: Tak, największa patologia, a ci kolesie za kierownicą kt...
  • Odpowiedz
Rowerzyści na drodze są najmniej upierdliwym uczestnikiem ruchu drogowego


@dybligliniaczek: Dowód anegdotyczny, ale są daleko od bycia najbardizej upierdliwym uczestnikiem. Są natomiast najmniej (albo blisko tej granicy) niebezpiecznym użytkownikiem, bo o ile "rowerzyści" regularnie mnie swoimi zachowaniami irytują, o tyle nie powodują aż tyle niebezpiecznych sytuacji co różni kretyni w samochodach.
  • Odpowiedz
@trx87: Ja mam swoją hipotezę, że to jest podobne do tej słynnej "zasady przeżywalności" - po prostu o irytujących rowerzystach na chodniku czy drodze można sobie gadać i narzekać, za to ci którzy mieli styczność z irytującymi kierowcami ... często nie mają szansy już za bardzo narzekać, bo leżą albo w szpitalu albo na cmentarzu, a takie "normalne" zachowania to już spowszedniały co widać po ogromnym spadku popularności kanałów typu stopcham,
  • Odpowiedz
ogromnym spadku popularności kanałów typu stopcham


@dybligliniaczek: To moim zdaniem wynika z innego #!$%@? kierowców, jak kupują te kamerki to próbują hamować dźwiękiem klaksonu zamiast hamulcami, żeby tylko coś nagrać, i te kompilacje stają się po prostu nagraniami tworzonymi przez ameby.

kierowca to musi #!$%@?ć coś potężnego żeby wszedł na główną


@dybligliniaczek: albo musi mieć bmw lub audi, albo dowolną inną cechę która jest modna do robienia afer

rowerzysta ma
  • Odpowiedz