Wpis z mikrobloga

#tinder #randki

Byłem z misiac temu na spotkaniu z łaska z tinder, po spotkaniu podziękowałem za spotkanie, ona też i pisała ze było miła. Jak zapytałem czy chce jeszcze kiedyś gdzieś wyskoczyć nie odpisywała to olałemi usunalem pare. Teraz znowu widzę że mnie polajkowala na tinder. Co byście zrobili, olać? Albo jakieś wytłumaczenie logiki kobiet?
  • 13
  • Odpowiedz
@mali3454: Spotkałeś się z nią, była spoko, było spoko i nie wymieniłeś numerami telefonów?!!! Po randce nadal piszecie sobie smsy w jakiejś gównoaplikacji? xDD
Czasem gdy czytam jak randkują teraz gówniarze to się przestaję dziwić czemu dzietność w tym kraju leci na ryj!
  • Odpowiedz
@marcin-kowaIewski: teraz to raczej nie wymienia się na numerami telefonu a mediami społecznościowymi (Instagram, Messenger). Ogólnie po 1. randce jak było git to kontakt właśnie powinno się przenieść z Tindera na inne komunikatory i tam dalej się umawiać
  • Odpowiedz
@mali3454: Spotkałeś się z nią, była spoko, było spoko i nie wymieniłeś numerami telefonów?!!! Po randce nadal piszecie sobie smsy w jakiejś gównoaplikacji? xDD

Czasem gdy czytam jak randkują teraz gówniarze to się przestaję dziwić czemu dzietność w tym kraju leci na ryj!


@marcin-kowaIewski: jakie numery, to gówniarze już nie potrafią listu wysłać pocztą?
  • Odpowiedz
Teraz znowu widzę że mnie polajkowala na tinder. Co byście zrobili, olać? Albo jakieś wytłumaczenie logiki kobiet?


@mali3454: olać - jedna laska jedna szansa - nawet jakby z tego był ślub to nie warto
  • Odpowiedz
Spotkałeś się z nią, była spoko, było spoko i nie wymieniłeś numerami telefonów?!!! Po randce nadal piszecie sobie smsy w jakiejś gównoaplikacji? xDD

Czasem gdy czytam jak randkują teraz gówniarze to się przestaję dziwić czemu dzietność w tym kraju leci na ryj!


@marcin-kowaIewski: też tak robiłem
  • Odpowiedz