Wpis z mikrobloga

@ujdzie: RBR będzie jeszcze długo żył i żył. Fizyka ponoć nadal topka, multum modyfikacji, samochodów, pluginów, łatwość ich tworzenia, więc ludzie nie zmieniają bo w zasadzie nie ma konkurencji. Sam bym jakieś trasy do RBR potworzył, ale nie ma plugina do 3Ds maxa a blendera nie potrafię.
  • Odpowiedz
@Horvath:

Fizyka ponoć nadal topka,


Bo jest całkowicie zmieniona względem oryginału, teraz jest to NGP (next-gen physics) od niejakiego workerbee, no i jest co raz lepsza :D

@massbombing_return vr już dawno, ale za to nie dawno dodali opcję taką jak animowane deski rozdzielcze w grze i teraz robi to robote :)
  • Odpowiedz
@ujdzie: Fizyka w ryśku jest mistrzowska - nie wiedziałem, że mój śmieszny TMX potrafi takie rzeczy symulować. Szczególnie po kilkuset godzinach spędzonych w obu Dirtach.
  • Odpowiedz
@hellfirehe: a triple screen działa? Jest gdzieś jakis set, że sie instaluje i +/- działa większość rzeczy z buta? bo pamiętam kiedyś instalowałem, sama gra działała, ale miałem problem z ustawieniami kiery/pedałów, a że nie chciało mi sie szukać i bawić to dałem se spokój.
  • Odpowiedz