Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jak często chodzicie na #divyzwykopem i czy dużo przewalacie kasy? Ja ograniczam się do jednego razu w miesiącu (400-500zł) i na moje potrzeby to trochę mało, ale jednak chcę odkładać te 2-2,5k miesięcznie na bok. Mimo wszystko divy wychodzą DUŻO taniej finansowo niż moja była dziewczyna, ale tak jak mówię... tylko raz w miesiącu.

#przegryw



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: grap32
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 8
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @kabotyno: Nie ma takich za 100, a jeśli są to bałbym się co zastanę w takiej cenie.

@Cobalt-Kinetics: Nie płaciłem za wszystko, ale jednak za większość w związku. Głupie wyjscie do restauracji już kosztuje. Głupia kawa czy driny niedużo, ale jednak kosztują. Prezenty kosztują. Podróże za granicę to już grubszy wydatek nawet w najbardziej okazyjnej cenie.

  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Ja chodzę 8 razy w miesiącu na duet div, normalnie kosztują coś koło 500 zł za spotkanie, ale dzięki temu, że chodzę do nich mega często, to płacę tylko 350 zł i do tego jakieś ciastem na pożegnanie poczęstują, żyć nie umierać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @OP
No jak to co zastaniesz, Ulę 1961 co ma pełnego boberka, do tego przy 160 cm ma 80 kg wagi, z wiadomo czego czuć jakby tam szambiarka wjechała, a sama przez to, że jest już po menopauzie to pozwala to robić bez gumy, więc za niską cenę masz ryzyko, ale się da. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @OP
A ja mam jeszcze takie pytanie, a ona coś za siebie w ogóle płaciła, gdy była z tobą, czy za bułkę kajzerkę z piekarni również jej płaciłeś? Czy za jakieś kondomy, albo pigułki, ewentualnie inne rzeczy umilające zabawę w łóżku, jak lubrykanty, zabawki erotyczne czy stroje, to ty płaciłeś? Mam nadzieję, że nie opłaciłeś już obrączki zaręczynowej, a jeśli tak, to mam nadzieję, że jej nie dałeś,
  • Odpowiedz