Wpis z mikrobloga

@turbine tak, jest na stałe tzn. twój camp pojawia się tylko jak jesteś na serwerze
Możesz założyć następny camp ale tylko jeden na raz może być aktywny.
Można też camp przemieszczać I wtedy wszystkie struktury chowają się do magazynu i możesz je od nowa stawiać w przeniesionym campie.
Do campa możesz też używać szybkiej podróży za free, twoja skrytka jest zintegrowana że wszystkimi innymi więc nie musisz wracać do bazy zawsze, nawet
@turbine nie ma sensu trzymać śmieci w formie paczek fajek i wiatraków, przetworzone będą lżejsze :) lepiej też chować w skrytce, w razie wtopy, jak padniesz, to śmieci zostają tam gdzie Twoje upodlone zwłoki, pytanie czy zdążysz wrócić po nie nim ktoś inny je znajdzie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@FrostlyMostly da się grać bez first spokojnie, trzeba tylko trochę lepiej zarządzać ekwipunkiem, nie można przeładować skrytki śmieciami
(w first jest nielimitowany pojemnik na złom)
Bez first nadwyżki śmieci można sprzedawać innym graczom żeby nie zapchać skrytki.
Odpowiednie perki do redukcji wagi działają do tego co ma przy sobie postać.
Gra mi się podoba, wracam do niej co jakiś czas, najlepszy właśnie był początek jak wszystkiego brakowało, amunicji/kapsli i stimpaków, wszędzie trzeba
@turbine lepiej rozkładać w warsztatach na części pierwsze bo wtedy jest lżejsze, też nie ma sensu trzymanie jakichś ogronnych ilości stali czy drewna bo to jest mega powrzrechne, lepiej np. trzymać małe ilości stali i drewna tylko na bieżące potrzeby a np zbierać klej , śrubki elektronikę, aluminium
  • 0
@scruffy-duffy: @hankshmoody dzięki koledzy :P próbuje jeszcze zrozumieć te perki SPECIAL, rozumiem że po 25 lvl odblokowuje jakiś item że mogę mieć różna buildy, więc jak na początku źle wybiore perki to mogę zmienić build później?
  • 0
@scruffy-duffy: nba razie to znalazłem tylko pistolet i nic więcej się nie pojawia, więc nie mam za bardzo wyboru.

mam 4 poziomy do wbicia, lepiej je wydać od razu czy poczekać aż jakiś perk się przyda?
  • 0
@scruffy-duffy: @hankshmoody warto korzytstac ze szybkiej podrozy za kapsle? wiem ze z poczatku to warto na nogach chodzic zeby odkryc lokacje, ale czasami mam gdzie punk blisko i lepiej sie teleportowac, ale tez zastanawiam sie czy w czasie gry bedzie tyle kapsli zeby bylo warto podrozowac. korzystacie z tego?
@turbine tak jak kolega @scruffy-duffy napisał, na początku jak się kapsle ciebie nie trzymają najlepiej chodzić pieszo, jak na dalsze odległości to korzystać z lokacji do których szybka podróż jest za darmo aby skracać dystans
Bo cena szybkiej podróży zależy od dystansu, podróż z jednego końca mapy na drugi potrafi kosztować 50-60 kapsli
Warto przemyśleć gdzie postawić swój camp żeby miał strategiczne miejsce bo podróż do niego jest za free
Potem z
via Wykop
  • 0
@hankshmoody: @scruffy-duffy rozumiem ze tutaj wbija sie levele w nieskonczonosc. ale dostaje cos za kazdy zdobyty level? za kazdy level mam jakas karte do wyboru i tak w nieskonczonosc, a potem jak bede miec nadwyzke karte to moge je "przemielic" na cos innego?

ed. i czy warto wziac fallout 1st na miesiac? poki co wciagnela mnie gierka, i mialem nawet darmowego 1sta (przydaje sie nielimitowany schowek) i jak sie skonczyl to