Wpis z mikrobloga

Hej, #wroclaw

Zapewne część z was ucieszy się na tę wiadomość. Znalezione na pepperze.

Bezpłatnie wypożycz kajak przy moście Grunwaldzkim i zwiedzaj Wrocław z perspektywy Odry i Oławki

https://www.pepper.pl/promocje/bezplatnie-wypozycz-kajaki-przy-moscie-grunwaldzkim-we-wroclawiu-823564

#trocheruchuwewroclawiu #sportywodne #kajaki i może dodam #zwiazki, ponieważ fajnie pływa się z partnerem/partnerką.

#geje oraz #trans również mogą skorzystać - nikt nie sprawdza czy posiada się siusiaka, czy nie. ( ͡º ͜ʖ͡º)

PS Analfabeci oraz niechluje nie dostają wiosła. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rzeka #odra #przyroda

StaryWedrowiec - Hej, #wroclaw

Zapewne część z was ucieszy się na tę wiadomość. Znal...

źródło: 2024-04-14 03 44 07

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
Wysłałem okazję mojej byłej, długoletniej partnerce.

Z siedem lat temu zaciągnąłem ją na pływanie kajakiem po Odrze, w wietrzny dzień, po nieprzespanej nocy, gdzie wypiłem sporo browarów i w zasadzie pływaliśmy zaraz po zakończeniu jej nocnej zmiany w kołchozie. To chyba był poniedziałek rano.

Było zajebiście, nawet jakaś barka na nas trąbiła, bo kapitan myślał, że w kajaku płynie jakiś lamus i nie "zjedzie" z jego drogi. ( ͡° ͜ʖ
StaryWedrowiec - Wysłałem okazję mojej byłej, długoletniej partnerce.

Z siedem lat t...

źródło: 2024-04-14 04 03 44

Pobierz
  • Odpowiedz
@StaryWedrowiec: #!$%@?, ja to samo, z moją byłą poszliśmy na te kajaki ni #!$%@? nie szło się z nią dogadać, prawie #!$%@?śmy się pod barkę XD top rozrywka jak chce się zakończyć męczarnie
  • Odpowiedz
Zapewne część z was ucieszy się na tę wiadomość. Znalezione na pepperze.


@StaryWedrowiec: tam zawsze jest wypożyczenie za darmo - wystarczy tylko nazbierać worek śmieci z rzeki i wtedy kajak jest za free.
  • Odpowiedz