Wpis z mikrobloga

Bardziej niz mlodym (<26 lat) trzeba wspolczuc tym w okolicach 29-32 lat, ktorzy teraz rozgladaja sie za mieszkaniem.

Przeciez nawet z kredytem 0% bedzie was stac na klitki 40m2 XD Bez jaj, wynajmuje takie i zakladanie w czyms takim rodziny to absurd.

Mieszkanie rodzicow ma 57m2 w wiekiej plycie i przepasc jest ogromna. Mam wrazenie ze tam 5 osob ma duzo wiecej miejsca niz 2 na 40m2 XD

Natomiast ja ochlonalem i nie zamierzam ulec owczemu pędu. Mieszkanie kupie tak jak kiedys zakladalem - okolice 30, wiec jeszcze przynajmniej 4 lata.
Do tego czasu banka peknie, Tusk tylko odklada to w czasie tym kredytem. W zasadzie jedyne co moze wplynac na moje przewidywania to nagly naplyw kolejnych milionow ukraincow - tutaj boje sie ze EU juz sobie ustalilo poddanie Charkowa i okolic w zamian za porcje kolejnych imigrantow.

#nieruchomosci
  • 9
  • Odpowiedz
Mieszkanie rodzicow ma 57m2 w wiekiej plycie i przepasc jest ogromna. Mam wrazenie ze tam 5 osob ma duzo wiecej miejsca niz 2 na 40m2 XD


@makamele: Tu masz rację. Takie 40m2 deweloperskie to najczęściej 2 pokoje, z czego jeden to jest salono-kuchnia. A 57m2 w płycie to 3 pokoje i oddzielna kuchnia.
  • Odpowiedz
@makamele:

Do tego czasu banka peknie


Na podlaskiej wsi może tak. W top3 za 4 lata ceny będą dużo większe niż dzisiaj, wiec powodzenia życzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz