Wpis z mikrobloga

@Ice_Glaze szczerze, nie wiem co o tym myśleć. Z jednej strony Cuprum to był jedyny klub w PlusLidze z mojego Dolnego Śląska. Z drugiej, no mówiąc delikatnie szału nie było. Plus nie wiadomo jak to wszystko wyglądało z kasą i sponsorami. Zawsze lepiej sprzedać miejsce niż przewrócić się o własne nogi z braku kasy.

Gorzów to kolejne miasto, które wraca po latach do najwyższej klasy rozgrywkowej. No ale sposób w jaki to
  • Odpowiedz
  • 1
@groman43:
A info jakie krąży w net.
- jest tam sponsor z poważna kasą dlatego wybrano drogę na skróty. Cześć zawodników którzy mają ważny papier z Cuprum będzie grać w Stilonie. Ogółem w następnym sezonie jest dużo spadkowiczów i w mojej ocenie to głupi krok.
- z plusów jest to że na Stilon w 2 lidze przychodzi minimum 1k gdzie na Cuprum przychodziło 250 os z obsługą hali licząc. Kibicowsko na
  • Odpowiedz
@Ice_Glaze no frekwencyjnie w Lubinie zawsze była lipa. Nawet jak mieli znacznie lepsze sezony niż ostatni, to i tak hala święciła pustymi krzesełkami. A w tym roku ludzi było tak mało, że nawet spędzanie wszystkich na jedną trybunę nie miało sensu.

Zgadzam się, że pchanie się teraz na siłę do Plusligi jest dość ryzykowne. Z drugiej strony jak za dwa sezony będzie tylko 14 klubów, to chętnych do sprzedaży miejsca też będzie
  • Odpowiedz
@Ice_Glaze @groman43 ja mam mieszane uczucia. Szalenie szkoda mi tej wiernej kibicowskiej braci z Lubina, bo kurde wiem, co czuje człowiek, którego klub nagle znika z mapy Polski ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Z drugiej strony: do Gorzowa mam tylko godzinę drogi juhu!
  • Odpowiedz
@Ice_Glaze: to jakiś nieśmieszny żart. Kupili sobie miejsce w plus lidze. Kluby z 1 ligii na bank są zachwycone. Dodatkowo czytam że... Honorowy Obywatel Miasta Gorzowa Wielkopolskiego, to Pan Sebastian Świderski. Porażka.
  • Odpowiedz