Wpis z mikrobloga

Krótkie podsumowanie użytkowania aplikacje #tinder i wykupu golda, aby podejrzeć kto zalajkował.

Z około 200 lajków, około 90% kobiet ma widoczną nadwagę (tak, liczyłem:p )
Jak jakaś kobieta była z właściwym BMI (oczywiście mierzone metodą na oko), to przeważnie była to samotna mama - i przeważnie atrakcyjna.

O co tu chodzi? Nasze społeczeństwo aż tak się rozleniwiło że większość ludzi ma problemy z nadwagą?

Kobiety mają ten sam problem, ze większość facetów to upasłe knury? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#rozowepaski #niebieskiepaski
  • 34
@crazykokos: Jakbyś w szerszym gronie się chwaliła tak małostkowym podejściem do innych, to byś spotkała się z powszechną krytyką.

Chociaż odnoszę wrażenie że musiała byś być jeszcze mężczyzną, bo zauważyłem że kobiety mogą więcej.

I idąc twoją logiką...po co w ogóle odpisałaś informując o swoich preferencjach? Jaki był tego cel?

Skoro każdy może mieć najgłupsze preferencje, to po co innych informujesz o swoich?

Mój post był na zupełnie inny temat.
@Maxior99: ale kto się oburza na zakola?

Skąd to wytrzasnąłeś?

Porównałem aburd zakoli do absurdu dużego biustu.

Otyłość to inny temat, bo tutaj chodzi o zdrowie, a nie coś tak prozaicznego jak wygląd, gdzie zakola - jako naturalna rzecz, świadczą raczej o zdrowiu.
Bo jak ktoś ma idealne włosy, to zachodzi możliwość że kuł się w Turcji.

A wiadomo czy te igły były zdrowe?
@user_no_4 napisałeś o nadwadze, więc pozwoliłam Ci zauważyć że u facetów jest duuuzo więcej problemów i odpychających rzeczy niż nadwaga. Zapytałeś o co chodzi, ze większość ma problemy z nadwagą, więc odpowiedziałam że większość ma dużo więcej problemów niż sama nadwaga. Że jest to nie tylko lenistwo, ale w przypadku facetów jest to też skąpstwo, brak silnej woli. Pewne rzeczy, które są dla kobiet normą- jak ładne zadbane bez jakichś obleśnych skórek
@NiebieskiMiszmasz sylwetka normalna. Lubie gdy facet ma w sobie cos z chłopięcego uroku, czyli szczupłe biodra. Bo niektórzy mają normalną prawidłową wagę, bez nadwagi a duspko szerokie. takich typowo szczupłych też nie lubię. Martwię się wtedy, że będzie krótko żył albo wpadnie w jakąś chorobę w wieku 50 lat i z niej nie wyjdzie, bo nie ma zapasów w organizmie. Kobieta może być drobna, ale facet nie. Odpycha mnie też tatuśkowy brzuch
  • 0
yć że u facetów jest duuuzo więcej problemów i odpychających rzeczy niż nadwaga


@crazykokos: Odniosłem wrażenie że się obraziłaś że ktoś ma czelność zauważyć nadwagę u kobiet, a reszta to już jakieś dziwne popisy małostkowości z podejściem do ludzi, niczym mieszkańcy Niemiec w latach 30 XX wieku ¯\(ツ)/¯
@user_no_4 nadwaga i otyłość kobiet również mnie odrzucają. To, że typiara narobiła bezmyślnie dzieci z byle kim a teraz szuka kogoś żeby się ustatkowac totalnie też mnie odrzuca. Jak dla mnie takie karyny powinny być sterylizowane, aby nie rozmazać się już nigdy więcej
@user_no_4 boże jaki szon. Dzieciata znalazła mężczyznę, który zdecydował zaopiekować się nią I JEJ DZIECKIEM, a ta i tak leci na boki? Współczuję bardzo. I życzę jej jak najgorzej. Nic dziwnego, że jesteś uprzedzony do bab teraz po takich doświadczeniach
@crazykokos: Uprzedzonych to nie, ale

Jeśli mężczyzna postanawia porzucić matkę swoich dzieci, to albo ona jest turbo toksyczna, albo on turbo jeb&_ty...
Co w sumie nie świadczy dobrze o kobiecie co wybrała taką osobę na ojca.

Aczkolwiek to według mnie, gdzie moim wzorem jest Dominik Torreto czyli rodzina jest najważniejsza:p
@user_no_4 mówisz rozsądnie. Jesli jest sama to albo ona zaburzona i chłop nie wytrzymał albo chłop jebniety, nieodpowiedzialny więc jest głupia że takie geny wybrała dla swojego potomstwa. Chwila przyjemności w cipsku ważniejsza niż rozum, przyszłość dzieci, swoją własna przyszłość.
I szacun dla tych, którzy poświęcają swój czas i pieniądze na taką babę i jej dziecko, które za x lat stanie się podobne do tatusia i będzie wyzywać, że nie jesteś jego