Wpis z mikrobloga

Mieszkałem przez jakiś w bloku gdzie byli sami starzy ludzie, teraz mieszkam w typowym nowym blokowisku z samymi młodymi i dynamicznymi i powiem wam, że tęsknię za tymi dziadami xD
Nie dość, że co chwilę znajdzie się jakiś dzban, który musi coś pokazać i puszcza sobie taki bas, że niesie się po całym bloku, to jeszcze wiele osób ma takie podejście do odpowiedzialności za to co robią, że potrafią nie sprzątnąć kupy psa, który narobił przed windą.

Kolejna sprawa to to, że niestety takie nowe blokowiska to w dużej cześci wynajem, a wtedy to już w ogóle jest tragedia, bo tacy ludzie nie mają żadnego przywiązania do tego miejsca, jakiejś chęci szanowania tego co jest dokooła itd. a przynajmniej takie mam wrażenie.

#mieszkanie
  • 3
@Murasame: bloki dla starych ludzi są zajebiste. #!$%@?łem na trąbce godzinami i bałem się, że mogę przeszkadzać dziadkom obok a ci myśleli, że moje mieszkanie stoi puste xd. Do tego dziadzia wynajmujący mieszkał pode mną i dawał mi pomidory ze szklarni, opowiadał o polowaniach, wojnie i ogólnie o życiu (miał 92 lata). Później nawet pisałem z nim listy