Wpis z mikrobloga

Zbrodnia katyńska dokonana przez ruskich podludzi, a Polacy w wyborach głosują na potomków zdrajców i kolaborantów sowieckich xd Pierwszy przykład z brzegu, że taki tatuś Włodzimierza Cimoszewicza był sierżantem Armii Czerwonej w latach zbrodni katyńskiej, a dziś jest europosłem z ramienia uśmiechniętej koalicji

#polityka #katyn #rosja
  • 14
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Dziadek Tuska był w Wehrmachcie, ale jakoś o tym nie wspominasz. Chyba nikomu nie muszę przypominać co wyprawiali naziści choćby w Oświęcimiu, nie?
  • Odpowiedz
  • 9
@Mathas: No nie wspominam, bo to debilma propaganda, wzięli kaszubskeigo chłopa siłą do niemieckiego wojska na koniec wojny i co? Wiesz ilu jemu podobnych ludzi Niemcy zmusili do służby?

I nie wiem czemu sugerujesz mi bycie protuskowym, to idiotyczne wręcz
  • Odpowiedz
  • 2
@Mathas: Mój dziadek był powstańcem warszawskim i żołnierzem ZWZ-AK i AK, jego brat został siłą wcielony do armii niemieckiej na sam koniec wojny na kilka dni. I co? Był nazistą?XD
  • Odpowiedz
zdrajców i kolaborantów sowieckich xd


@Kopyto96: no niestety, jako jedna partia pis zdobył najwięcej, a tam np. synuś ubeka matecki, do tego kryże czy piotrowicz
  • Odpowiedz
@xyzzy: a może chociaż jakiś jeden dowód, że Pan Premier Donald Tusk to człowiek kacapów?xd bo dowodów na to, że braun rozpowszechnia kacapską propagandę i kumplował się z oficjalnym kacapskim szpiegem to bez problemu można znaleźć
  • Odpowiedz
@Lefty: jeśli cytat samego Putina chwalącego Tuska za owocną współpracę nie jest dla ciebie lepszym dowodem niż zmyślone powiązania Brauna z Rosją których nawet polski wywiad nie był w stanie znaleźć to raczej nie ma o czym dyskutować
  • Odpowiedz