Wpis z mikrobloga

  • 3
@Dlkvv

Łatwiej jest się wytłumaczyć wyborcy z dosypywania do kredytów, niż z recesji i wzrostu bezrobocia. W sytuacji kryzysu gospodarczego u spadku poziomu życia KO I 3D mogliby tylko pomarzyć o przejęciu pałacu prezydenckiego i wygraniu wyborów do Sejmu.


Tylko recesja na tym rynku trwa normalnie latami latami (pewnie średnio około 5). Gdyby teraz nie dosypali nic by się jeszcze bardzo nie stało do wyborów. W sumie to nie dosypali jeszcze ale
@pastibox ciekawe ile realnie do kupienia takich mieszkan (( ͡º ͜ʖ͡º)
Ja w tamtym roku kupiłem mieszkanie przed szaleństwem kredytowym i to co się działo to istna poezja. Tam albo z przesadnie podbitą ceną, żeby zobaczyć czy ktoś w ogóle kupi, albo mieszkania miny, które z rok wiszą i są kasowane/dodawane non stop. Nawet tak perfidnie, że po 3 miesiącach intensywnych poszukiwaniach już po zdjęciach je kojarzyłem
  • 0
@maryjuszpitagoras te ograniczniki są tak debilne, że naprawdę ja siedzę, że oni oczekują że ludzie sami się #!$%@? i już tego nie będą chcieli.
Ten ogranicznik przecież jest debilny. A jak 60k porezerwuje mieszkania? To chyba będą szły łapowki dla bankierów zajmujących się hipotekami o przesunięcie w kolejce procesowanie wniosków.
zakładam, że deweloperzy wrzucili kilka nowych dużych zachomikowanych do do tej pory inwestycji. Kolejną rzeczą jest ta, że aktualnie pewnie prawie nic się nie sprzedaje.


@pastibox: W Łodzi (mieszkam tu) raczej nie ma zwyczaju jakiegos chominkowania, trzymania pod kocem etc. Łódź jest miastem baaaardzo przyjaznym deweloperom. Robią co chcą, nie dbają o estetykę, ład przestrzenny (w scislym centrum oczekiwalbym wyższej jakości jak na przedmiesciach np, lokale o wiekszej wysokości pomieszczeń, z
@pastibox: masa krytyki i negatywne nastawienie do tego programu jest spowodowane głównie wykluczeniem singli po 35 roku życia, no i w ogóle małe dopłaty dla singli. Jak to zmienią to większość już będzie zadowolona, przecież dlatego bk2% weszło bez większych kontrowersji, bo każdy się na to łapał. Tak więc durnym ludziom w większości nie przeszkadzają programy dopłat, tylko to, że oni z tego nie skorzystają. Pytanie tylko czy mają tyle pieniędzy,
2+3 brak wymogu nieposiadania mieszkania - tu spodziewam się, że może być największą pompa, ale to raczej domy pod miastami.


@pastibox: Moim zdaniem duże mieszkania. BK2% służyła do wysypania się z małych kwadratów rentierskich i ubrania singli, a teraz jest program pod upłynnienie dużych mieszkań po cenach odpowiednio podbitych przez poprzedni program.
2+3 brak wymogu nieposiadania mieszkania - tu spodziewam się, że może być największą pompa, ale to raczej domy pod miastami.


@pastibox: albo jak ktoś ma już dom to mieszkanie w wojewódzkim, żeby wysłać gówniaki na studia xD