Wpis z mikrobloga

Motomirki dajcie jakieś tipy na spotkanie z dealerem. Idę jutro oglądać beemkę z placu i pojeździć. Najpierw wymieniałem maile ze sprzedawcą (sprzedawca to autoryzowany dealer) no i przyszła kwestia ceny. Najpierw sprzedawca twierdził, że cena którą mi zaoferował jest JUŻ po obniżce o 15%, no i czego ja żądam w ogóle ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak go trochę pocisnąłem to wyczarował dodatkowe kilka procent, nie powiem, bo ładny pieniądz.

Nie określałem się mu czy cena już jest dla mnie ok, czy nie, po prostu się umówiliśmy na spotkanie demonstracyjne. Kejs jest taki, że potrzebuję jeszcze ukłuć kilka procent i nie wiem jak do tego podjeść. Walić prosto z bomby, że za X się decyduję od razu, a jeśli nie zejdą to ja muszę przemyśleć swoje opcje itd. i że w kontakcie elo?

Samochód jest nowy, wyprodukowany w 2023.

Sprawa wygląda tak, że jeśli nie opuści to raczej serio go nie wezmę, bo ten konfig był above me, po prostu nie na moje możliwości. Ale z racji tych upustów zrobiło się to całkiem realne - całkiem, całkiem - ale jeszczenie do końca, więc do zawarcia deala musieliby zejść do mojej propozycji.

Te negocjacje z salonami są tak przyjemne jak sranie w pociągu TLK.

#motoryzacja #auto #samochody #bmw #kupnosamochodu #kupnoauta
MarteenVaanThomm - Motomirki dajcie jakieś tipy na spotkanie z dealerem. Idę jutro og...

źródło: P90423458-bmw-4-series-convertible-in-poland-05-2021-600px

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • 0
@MarteenVaanThomm jaki jest wariant mocowy lub oznaczenie modelu tej g20? Myślę tak samo jak gość wyżej, że niby taki samochód co ma 20k zrobione i jest zeszłoroczny to nie jest jakiś zły pomysł, a kaska o wiele mniejsza.
Również, jeśli jakiś model stoi w DE kilka miesięcy na placu. Kiedyś rozmawiałem z gościem co kupił tak chargera, to dostał rabat w wysokości ponad 20%.

Ewentualnie jeśli pełnisz jakiś niezły i respektowany zawód,
  • Odpowiedz