Wpis z mikrobloga

#bmw #e39 #motoryzacja

Witam, może ktoś poleci jakiś środek do rdzy ..może jakiś z wężykiem bo już po zimie mam wykwity na progach w okolicach tylnych kół :/ wiem że nie pomoże ale może wydłuży trochę ich życie :P
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lizak21: no to tym bardziej, jak chcesz inaczej ruda wyleczyc? Tylko swap budy na zdrowa z upalnego klimatu. Za 800e juz sie zaczynaha w dobrym stanie

@lizak21: i co sugerujesz? nowe 5er z 3.0 kosztuje 500k przed znizkami, a roznica nie jest zbyt odczuwalna. Nowe jest lepiej wyciszone, za to czesc rzeczy jest okrojona. Naped spoko, na plus oswietlenie i multimedia. HUD robi robote, ale kolejne 15k doplaty
  • Odpowiedz
chłop ma e39 warte pewnie 6 tys


@Reynald: moze Ty tego nie lapiesz, ale czasy gruzowania e39 sie skonczyly. Teraz jest juz youngtimerem.
Za 10k euro kupisz 520i z 240kkm, zapewne tez gole, czyli do 100kkm bedziesz robil najciekawsze remonty.

Jak ktos dalej jezdzi e39 to juz dawno ma remonty za soba. To jest samochod bardzo stary, bardzo popularny i byl bardzo eksploatowany - tez ze wzgledu na swoj charakter.
  • Odpowiedz
@lizak21: to jest (byl) chyba najczesciej lakierowany po calosci samochod zeby ladnie wygladal jak nowy. Na pewno ogromna ilosc wyprodukowanych sztuk mu w tym pomagala, ale wiele osob malowalo cala

Prawda jest taka, ze za mniej niz 200k bedzei Ci cizeko kupic lepsze (uzywane) auto
  • Odpowiedz
@lizak21: zalezy co masz na mysli, ja nic ponownie nie naprawialem. Ale lubia jakies #!$%@? wyskoczyc. Teraz mi skrzynia automatyczna czasami lapie sama tryb sportowy, trzeba taka plytke wymienic albo jezdizc na sportowym.
  • Odpowiedz