Wpis z mikrobloga

#budda pamięta ktoś jak było z WK dzik na początku odnośnie cen? Nie pije takich rzeczy to nie wiem ale oglądałem jak mieli premierę i też chyba cena była wyższa niż teraz. Myślę że za miesiąc lub dwa picie od tego guru internetowego też spadnie. Ale śledzę trochę wk i po energetyku ich obrót poszybował w kosmos to możemy się tylko domyślać ile kobla zgarnie budda przy podobnej cenie za połowę pojemnosci
  • 7
@marek2121: WK chciało się upodobnic do monstera i spoko im to wyszło bo dorzucili więcej kofeiny niż monster i jest też lekko tańszy. No i każdy jest zero, więc jeśli się truć to lepiej czymś bez kalorii pustych
@dawid-w @marek2121 @Tranzol ... Panowie jak już porównujecie ceny produktu od danego youtubera... To niestety ale musicie porównać kontent tego youtubera a nie tylko samą puszkę z napojem.
Bo to jest jak porównywanie tego słynnego Red bulla z całą ich otoczką marketingiem i tak dalej z dowolnym energetykiem za 1 zł w sieciówce która to go w ogóle nie ma.
@nudziarz123: #!$%@? w kontent skoro napój smakuje jak gówno. Nawet jeśli produkcja kontentu buddy kosztuje go 10x tyle co ekipę WK, to czy kontent WK jest mniej wartościowy? i czy lepszy kontent uprawnia go do wypuszczania niepijalnego gówna na rynek?
@marek2121 ... Myślisz że jeżeli w Żabce jest 50 energetyków na półce różnego rodzaju to wszystkie smakują każdemu na świecie?:)
To że tobie coś nie smakuje czegoś nie pijesz czegoś nie jadasz nie znaczy że innym nie będzie.
Bo gdyby tak było zgodnie z twoją logiką to na półkach w sklepie miałbyś trzy napoje do wyboru na krzyż a nie dziesiątki i setki napojów.
@nudziarz123: No i kontent WK jest 10000x lepszy. Mozna ich nie lubic ale jednak przekazuja sporo wiedzy o cwiczeniach, technice, diecie itp. Budda co przekazuje? Puste jaranie sie koblem i jakies puste gadanie. Doze kosztuje chyba 18zl/litr i to w promocji. To jest chora cena za napoj ktory smakuje bardzo bardzo slabo. Juz najtansze energole z biedronki sa lepsze od tego.
@hanma ... No i w pierwszym zdaniu zrobiłeś błąd z założenia.
Ja nie oceniam kto ma w cudzysłowiu lepszy content tylko mówię że trzeba zwracać uwagę na budżet kanału na to co jest prezentowane jakie to są koszta i tym podobne.
Ty użyłeś słowa lepszy ale dla kogoś lepsze oznacza to co jest zgodne z jego zainteresowaniami a to nie podlega ocenie budżetu.
Natomiast jeżeli ktoś prezentuje ludziom coś co jest drogie