Wpis z mikrobloga

@Nick_Login: Mam spory dylemat teraz. Od Bodnarowej odstrasza mnie strasznie dużo eko-propagandy w programie, co w połączeniu z eko-aktywistami w radzie miasta w liczbie ~10 może dać w cholerę przykręcenie śruby kierowcom. No i jak jej słucham, to słyszę babkę przeświadczoną o swojej zaj%b!$tości, ale zero konkretów. No i akty oskarżenia dla męża. Plus za to, że jednak jest po konkretnych studiach i stanowiskach, a nie socjologii.

Nie sądziłem, że to
@Nick_Login: Może masz rację. Ja patrzyłem na to, że Jaca na pewno odejdzie po tej kadencji i będzie zmiana, a Bodnar być może będzie słaba, dla kierowców zła, ale wystarczająca by prześlizgneła się na drugą kadencje - bo zmiana prezydentów w dużych miastach to jednak rzadkość.

Nie zrozum mnie źle, wyklinałem na Sutryka przez ostatnie 4 lata jeżdżąc naszymi ulicami, ale serio niepokoją mnie te "ekologiczne" teksty Bodnar, już Jaca nawet
@Iudex: Wśród radnych KO są 3 osoby z Akcji Miasto i 1 osoba z Zielonych, a do tego dochodzi jeszcze 5 osób z Lewicy.

Daje to od razu 9 radnych w 37-osobowej radzie. A trzeba odjąć jeszcze 8 osób z PiSu, które będą na pewno w opozycji i nie będą kształtować polityki.

Wychodzi, że jest przynajmniej 9 radnych wrogich kierowcom na 20 pozostałych, których ciężej poglądy określić, ale wcale nie jest
@planarize: każdy prezydent będzie wyciągał łapy po coś dla siebie, nie oszukujmy się, jak są możliwości to i ty i ja byśmy pewnie w mniejszym czy większym stopniu skorzystali. Pytanie czy mimo tego wciąż prezydent będzie działał na rzecz mieszkańców czy jednak ich oleje i będzie brał tylko dla siebie.

Sutryk ma już rozbudowana mafię nie tylko we Wroclawiu, ale też w innych miastach wymieniają się stołkami. Dużo afer wyszło, a