Wpis z mikrobloga

Po 65h się poddałem i w 7 rozdziale poszedł uninstall, coś się pobugowało i nie byłem w stanie dokończyć questów. Jak zajrzałem do solucji i zobaczyłem ile jeszcze klepania orków i szkieletów mi zostało, to już w ogóle odechciało się żyć xD

#gothic #returning #newbalance
  • 8
  • Odpowiedz
  • 1
@Latarenko: Mogłem skończyć na Irdorath, to fakt. Wyspa to jakiś żart, a 7 rozdział nie lepszy z tego co widzę. No cóż, następnym razem, bo na pewno będzie xD Nie powiem, kusi zagrać teraz czymś innym xD

@Akatrosh myślisz o podstawce czy modzie? Returning to locha, dużo dłużej da się grać
  • Odpowiedz
@Roniq: pro tip w ogóle nie tylko w returnie, warto zapisywać co rozdział albo co dłuższy czas i mieć taki zapis po prostu nie nadpisywany. Jak coś się #!$%@?, trzaśniesz ręką w stół zostawisz grę na tydzień ale wrócisz i możesz spokojnie grać.
  • Odpowiedz
@Roniq: tam chyba od 15 lat tego nikt nie poprawiał. Masz tą wysepkę po Irdorath, która nie wiadomo po jaki uj jest, bo biegają po niej jakieś mobki dostosowane na 1-2 rozdział gry, a ty jesteś po final bossie i masz giga op wtfpwn gear i postać. No dobra jakoś ją tam przejdziesz i wracasz do Khorinis, gdzie zrespiło się chyba wszystko, w dodatku nie możesz klepać orków bo dostaniesz pierunem
  • Odpowiedz