Wpis z mikrobloga

@tomasz-kozlowski122: jak mi się zachce gotować to i z automatu będę mniej pracował, bo po co zarabiać i nie wydawać tego na to co się chce?
nie czuje się dymany, gastro jest imo tanie, ale jem raczej lepsze rzeczy niż pizza hut, a to ze zdjęcia to jakaś farsa, wygląda jakby ktoś to wyjadł w połowie, na pewno nie byłbym zadowolony z takiego posiłku, pewnie jakiś świeżak przygotowywał
@Vadzior nie zrozum mnie źle. Sam jak mam dużo pracy i nie mam czasu i składników to zamawiam, ale niestety prawda jest taka że gastro niestety jest obecnie dosyć drogie. Pozatym jak np. ćwiczysz na siłowni to nie ma szans że zrobisz białko z jedzenia w restauracji. W restauracji dostajesz symboliczne 50g wołowiny z udonem za 55 zł. Pozatym od kilku lat gotuje hobbystycznie i uważam że poziom restauracji nie jest wybitny
@tomasz-kozlowski122: Ja nawet nie przez natłok pracy jadam w gastro. Po prostu jestem leniem i nie lubię stać przy garach i pewnie nawet dobrze tego nie robię. Nawet thermomix mi nie podszedł.
Jasne, pisząc, że jem tylko w gastro to miałem na myśli powiedzmy te 3 posiłki zamówione, ale między nimi jak i do nich jem też rzeczy ze sklepu jak warzywa, owoce, kiszonki, orzechy, superfoodsy, skyre, serki wiejskie i czasem