Wpis z mikrobloga

@DrCieplak: nie napisała nic o gówniakach chłopa. Zastanawia mnie, czy przyjęłaby dar w postaci chłopa z bombelkami( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co Kornelka wnosi do związku poza rozklapiochą, wymaganiami i gówniakami?
  • Odpowiedz
@DrCieplak: ja bym nawet nie czytał opisu bo mi się nie podoba. zresztą jak miałem konto na tinderze to opis czytałem dopiero jak miałem kogoś w parach. po co tracić czas skoro szansa że będziesz miał parę z osobą która polubisz wynosi mniej niż 1 do 100.
  • Odpowiedz
@DrCieplak: Chyba nie dziwi, że została samotną matką. Widać młoda, wykształcona. Pewnie po europeistyce, albo women studies. Takie znają swoją wartość ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@DrCieplak wow, tyle wymagań za dostęp do szpary, z którego i tak dzieci nie będzie, bo ona nie chce. XD
Znaczy ok, część facetów nie chce dzieci i rozumiem. Ale tekst, że mam już dzieci z innym, a z tobą nie chce, fajnie "wartościowuje" cie w jej rankingu.
Coś tak czuja, że rynek zweryfikuje. Negatywnie. No ale widziały gały, co brały.
@keep_movin dzibe wnosi. Bo nieładnie tak pisać, że rozklapciocha, obraziła by
  • Odpowiedz
@DrCieplak: czyli samotna matka nie ma prawa głosu i ma zaakceptować bezzębnego alkoholika bez pracy? :)))) czego wy oczekujecie po 35 letniej kobiecie, że nigdy nie była w związku jak wy? xD
A poza tym sam fakt, że kobieta prosi o pełne uzębienie nie świadczy najlepiej o was samych xD p0lak z bagnem w mordzie to niestety częsty widok.
  • Odpowiedz
@DrCieplak "głosujesz na pis lub Konfederację" - jestem pewien, że absolutnie by jej nie obchodziły poglądy polityczne, gdyby kandydat był przystojny/dynamiczny/bogaty.
Mam wśród znajomych parę, z której babeczka kandyduje w wyborach samorządowych z list lewicy a facet udostępnia konfę i różne wolnorynkowe wpisy.
  • Odpowiedz
@DrCieplak profil idealnego kandydata:
- mieszka z żoną (uregulowane stosunki) lub pod mostem jak go wyrzuci
- bezrobotny, ale ma pracę do zrobienia w domu, hulajnogę i nie stać go na wyrwanie ósemek
- 175cm jak się ostatnio mierzył (10 lat temu)
- oczekuje kochanki, żadne ons czy zabawa w przyjaciół
- nie głosuje w wyborach, bo jego nazistowskie/komunistyczne poglądy nie mogą być legalnie prezentowane publicznie
- bardzo lubi dzieci, 5 lat
  • Odpowiedz
@DrCieplak: toksyczna klucha i to jeszcze z "dziećmi" czyli co najmniej dwoma, niech pali wroty co to ma być. Szuka frajera z mieszkaniem do którego przyjdzie ze swoimi dziećmi, i dodatkowo który będzie jej podnóżkiem xD
  • Odpowiedz