Wpis z mikrobloga

Oto wideo, jak kongresmen, posługując się czysto formalną logiką, ośmiesza przedstawiciela Ministerstwa Obrony USA w sprawie ataków Ukrainy na rosyjskie rafinerie.
Przedstawicielka amerykańskiego Ministerstwa Obrony Celeste Wallander, potępiająca Ukrainę za strajki na rosyjskie rafinerie, stała na czele „Fundacji Amerykańsko-Rosyjskiej” w latach 2017–2022
Organizacja non-profit, w której Wallander pracował, Fundacja USA-Rosja, do 2015 roku miała swoją siedzibę w Moskwie.
Jej głównym celem było promowanie inwestycji w Rosji. Fundusz specjalizował się w „inwestycjach w akcje spółek średniej i średniej kapitalizacji”, ze szczególnym uwzględnieniem „mediów, handlu detalicznego, dóbr konsumpcyjnych, usług finansowych, technologii informatycznych i telekomunikacji”
"Nie wiem, czy w ogóle mam to komentować? Myślę, że dla wielu jest oczywiste, że chodzi o pieniądze"

#ukraina #wojna #rosja
JohnnyPomielony - Oto wideo, jak kongresmen, posługując się czysto formalną logiką, o...
  • 4
@JohnnyPomielony: Wiele razy słyszałem to samo na Wykopie, od krypto-kacapów, że Ukraina nie może czegoś robić bo aspiruje do bycia krajem zachodnim, a rosja może bo jest dzikim krajem. I nie chodziło o tortury, rozstrzeliwanie jeńców itd tylko o działania na froncie.
@koala667: różnica jest taka, że zarówno dla GLMRS, GLSDB i ATACMS cele są programowane w USA a tylko klucz jest wysyłany do Ukrainy i ładowany do komputera jeśli jakiś kraj ma podpisaną umowę integracji to sam może generować klucze na miejscu