Wpis z mikrobloga

Wykształcone wykopki świadome, nie dające sobie w kaszę dmuchać, zawsze punktowały PiS, kiedy wyciągał temat aborcji, żeby odwrócić uwagę od jakiejś afery, a teraz kiedy uśmiechnięta koalicja deweloperska trąbi o aborcji, żeby przykryć kredyt 0%, przyjęcie paktu migracyjnego, nowy podatek od paliw i co tam jeszcze, to nagle oślepli i nie ma ważniejszej kwestii od skrobanki na koszt podatnika.

#bekazlewactwa #bekazpo #aborcja #sejm #4konserwy #polityka
  • 7
  • Odpowiedz
@LordAxe82: No właśnie... a ja chciałabym żyć jeśli płód jest zagrożony. A taką możliwość w Polsce mi odebrano. Bardzo chciałabym zajść w kolejną ciążę, mamy dobre warunki, dzieci będą miały zabezpieczoną przyszłość, ale nie będę ryzykować kolejny raz...
  • Odpowiedz
No właśnie... a ja chciałabym żyć jeśli płód jest zagrożony. A taką możliwość w Polsce mi odebrano.


@peszek_leszek: Bzdura. Zagrożone jest życie matki, ciążę można normalnie przerwać. Nasłuchałaś się TVNów gdzie na przykładzie jakiś pojedynczych odklejeńców ze wschodniej Polski stworzono wirtualną regułę.
  • Odpowiedz
@LordAxe82: Nie, nie nasłuchałam się, a byłam w takiej sytuacji. Do tej pory też mam znajomych z lekarskiego, w tym ginekologów i położników, którzy wiedzą doskonale skąd pochodzi problem. Ale tak, Ty jesteś z pewnością lekarzem i wiesz, że tak się nie dzieje i że to nie stanowi absolutnie żadnego problemu.
  • Odpowiedz
wiedzą doskonale skąd pochodzi problem.


@peszek_leszek: \
1. No to powiedz, gdzie jest problem a nie skąd pochodzi wg. Twoich kolegów ginekologów i położników.
2. Swoją drogą to ilu ich masz?
  • Odpowiedz