Wpis z mikrobloga

#zwiazki #rozowepaski #bekazrozowychpaskow

#!$%@?, czemu baby nie potrafia wylapac nawet tak prostych i oczywistych żartów? Mam kobiete, która waży 50 kg a ma prawie 170cm wiec jest bardzo szczupła. Ja waże prawie 120 kg XD. Ogladamy sobie program o odchudzaniu grubych kobiet " kanapowczynie". I mowie do niej " przygladaj sie, bo niedlugo bedziesz tam wysyłana bo ostatnio przesadzilas z waga, masz juz 51 kg a nie 50." I ona powiediala to kolezankom w pracy a one " COOO JAK ON MOGL TAK DO CIEBIE POWIEDZIEC, JAK TO MOZLOWE!!! NIE SZANUJE CIE!1!!!11!!" #!$%@? przeciez to jest oczywisty zart. Dla mnie najbardizej komiczny był absurd tej sytucji, gdzie grubas mowi swojej mega szczupłej dziewczynie ze wysle ja do programu odchudzającego samemu sedzac na kanapie przed telewizorem xD przeciez kazdy facet wylapalby ze to zart ale #rozowepaski nie maja w ogole poczucia humoru.
  • 13
I ona powiediala to kolezankom w pracy


@bugzer: To był błąd, każda para, czy to związek, czy para przyjaciół, ma takie "inside jokes", które nie powinny wychodzić poza te osoby, bo wyjdzie albo żenująco, albo tak jak w tej sytuacji.

Choć jak czytam komentarze, to nie wiem, czy czegoś nie zrozumiałam, czy jak, dlaczego wykopki czepiają się jej? xD